Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Xhelozia dhe pasiguria

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Denisa
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 254
Registration date : 10/11/2010
Age : 24
Location : Diku aty me ju

MesazhTitulli: Xhelozia dhe pasiguria   30.01.11 21:41

Kjo ndjenjė, shpesh ėshtė e lidhur me rrethana
kohore dhe pėrfundimtare, qe do te thotė manifestohet ndjeshėm nė raste
te veēanta te jetės.Xhelozia dhe pasiguria janė tė lidhura ngushtė me njėra-tjetrėn. Bėhet
fjalė pėr njė gjendje emotive, ku tė gjithė njerėzit kanė pasur
eksperiencat e tyre. Manifestohet, me njė ndjenjė humbjeje, qė tė bėn tė
dyshosh pėr atė qė mendon, duke marrė vendime tė gabuara.

Kjo ndjenjė, shpesh ėshtė e lidhur me rrethana kohore dhe pėrfundimtare,
qe do te thotė manifestohet ndjeshėm nė raste te veēanta te jetės.

Pasiguria, nuk ėshtė e dėmshme, pėrkundrazi nė disa raste, mund tė jetė e
nevojshme qė tė pėrmbushim mė sė miri zgjedhjet e duhura, kėshtu qė
ėshtė funksionale pėr vet personin, por pasiguria mund tė bėhet
patologjike kur, edhe pse jeni tė lidhur nga njė situatė specifike,
behet njė ndjenjė qė qėndron prej kohesh.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Do ta
dish nga vij? Nga nje vend qe quhet Shqiperi... Nje vend qe shquhet per
trimeri...
Aty ku gjaku nuk falet, por lahet para se te thahet..Toka qe me dha
emrin shqiptare e para gjithe botes per kete jam krenare.http://wWw.yougodec.Com
Do Te Dua kur te kem ...
qe te kem kur te Te Dua... ♥♥

Le plus
lourd fardeau, c'est d'exister sans vivre.-Victor Hugo

Kur injoranca flet ...
Inteligjenca buzeqesh ne heshtje ...♥♥

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougodec.Com
 
Xhelozia dhe pasiguria
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Zonė e lirė + 18 :: Libido & Eros-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a blog