Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Rama: Mos prekni mandatin e 9-tė tė PS

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 37
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Rama: Mos prekni mandatin e 9-tė tė PS   10.07.09 2:13

Rama: Mos prekni mandatin e 9-tė tė PSTėrhequr mė 10 Korrik 2009


Krytari
i Partisė Socialiste Edi Rama nė njė konferencė pėr shtyp ka
ripėrsėritur edhe njėherė se nėse do tė grabitet mandate i nėntė nė
qarkun e Fierit PS nuk do tė njoh zgjedhjet. "Mos prekni mandatin e
nėntė tė PS-sė nė Fier ndryshe do tė pėrballeni me popullin" ėshtė
shprehur Rama. Ai e ka quajtur koalicionin Berisha-Meta si politika e
vjetėr e dyfytyrėsisė dhe shėmbėlltyra e njė teatri qė po luhet.
"Janė sot dy fytyrat e tė njėjtės gėnjeshtėr qė me shpifje po mundohen
tė vrasin 2 zogj pėr pėrfundimin e zgjedhjeve dhe demoralizimin e PS" u
shpreh Rama. Ai theksoi se PS ėshtė mė e fortė se asnjėherė tjetėr dhe
po forcohet pėr betejėn pėr tė zbardhur krimin elektoral

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Rama: Mos prekni mandatin e 9-tė tė PS
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Media dhe politika :: Onews Aktualiteti :: Shtypi Ditės-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com