Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Rregullat e rifillimit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Denisa
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 254
Registration date : 10/11/2010
Age : 24
Location : Diku aty me ju

MesazhTitulli: Rregullat e rifillimit   30.01.11 21:43

Ndėrsa kur ka keqkuptime apo sjellje pėr tė
korrigjuar ka njė shpresė. Ajo qė ka rendėsi ėshtė puna qė bėjmė me
veten. Ėshtė e kotė tė ngulni kėmbė me akuza dhe tė hidhni fajin tek
partneri. Ja disa rregulla pėr tė rinisur.
Nuk ėshtė asnjėherė e thjesht tė riktheheni sė bashku. Shumė herė
dashurohesh vetėm nga idetė qė nuk kuptoni se problemet bazė janė tė
rėndėsishme dhe ėshtė e kot tė humbisni kohėn. Ndėrsa kur ka keqkuptime
apo sjellje pėr tė korrigjuar ka njė shpresė. Ajo qė ka rendėsi ėshtė
puna qė bėjmė me veten. Ėshtė e kotė tė ngulni kėmbė me akuza dhe tė
hidhni fajin tek partneri. Ja disa rregulla pėr tė rinisur.

1. Mėsoni nga gabimet tuaja. E vetmja gjė qė duhet tė bėni ėshtė tė
rimendoni tė shkuarėn dhe tė kuptoni gabimet.

2. Merrni kohėn qė ju duhet pėr tė harruar keqkuptimet, mos tentoni tė
hakmerreni.

3. Mos e sillni tė kaluarėn nė tė tashmen.

4. Hartoni njė projekt pėr jetėn. Rezultatet qė dėshironi tė arrini nė
muajt nė vazhdim. Pėrgatisni njė listė objektivash personale,
sentimentale, profesionale dhe pėrqendrohuni pėr t’i arritur ato.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Do ta
dish nga vij? Nga nje vend qe quhet Shqiperi... Nje vend qe shquhet per
trimeri...
Aty ku gjaku nuk falet, por lahet para se te thahet..Toka qe me dha
emrin shqiptare e para gjithe botes per kete jam krenare.http://wWw.yougodec.Com
Do Te Dua kur te kem ...
qe te kem kur te Te Dua... ♥♥

Le plus
lourd fardeau, c'est d'exister sans vivre.-Victor Hugo

Kur injoranca flet ...
Inteligjenca buzeqesh ne heshtje ...♥♥

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougodec.Com
 
Rregullat e rifillimit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Zonė e lirė + 18 :: Libido & Eros-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | www.sosblog.com