Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Polakja e nxehtė Luiza Hryniewicz, le anėsh notin, zhvishet pėr "Playboy"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Denisa
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 254
Registration date : 10/11/2010
Age : 24
Location : Diku aty me ju

MesazhTitulli: Polakja e nxehtė Luiza Hryniewicz, le anėsh notin, zhvishet pėr "Playboy"   03.02.11 22:02

Notuesja e mrekullueshme dhe kampionia e botės
nė not, polakja Luiza Hryniewicz, le anėsh pishinat dhe ekspozon linjat e
saja "tė nxehta" pėr edicionin polak tė revistės sė famshme pėr meshkuj
"Playboy"

Zmadho fotografinė

Zmadho fotografinė
Luiza Hryniewicz

Zmadho fotografinė
Luiza Hryniewicz

Zmadho fotografinė
Luiza Hryniewicz

Zmadho fotografinė
Luiza Hryniewicz

Zmadho fotografinė
Luiza Hryniewicz

Zmadho fotografinė
Luiza Hryniewicz

Zmadho fotografinė
Luiza Hryniewicz
Attachments
polakja_e_nxehte_luiza_hryniew.jpg
Polakja e nxehtė Luiza Hryniewicz, le anėsh notin, zhvishet pėr "Playboy"
You don't have permission to download attachments.
(123 Kb) Downloaded 1 times

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Do ta
dish nga vij? Nga nje vend qe quhet Shqiperi... Nje vend qe shquhet per
trimeri...
Aty ku gjaku nuk falet, por lahet para se te thahet..Toka qe me dha
emrin shqiptare e para gjithe botes per kete jam krenare.http://wWw.yougodec.Com
Do Te Dua kur te kem ...
qe te kem kur te Te Dua... ♥♥

Le plus
lourd fardeau, c'est d'exister sans vivre.-Victor Hugo

Kur injoranca flet ...
Inteligjenca buzeqesh ne heshtje ...♥♥

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougodec.Com
Denisa
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 254
Registration date : 10/11/2010
Age : 24
Location : Diku aty me ju

MesazhTitulli: Re: Polakja e nxehtė Luiza Hryniewicz, le anėsh notin, zhvishet pėr "Playboy"   03.02.11 22:03


wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Do ta
dish nga vij? Nga nje vend qe quhet Shqiperi... Nje vend qe shquhet per
trimeri...
Aty ku gjaku nuk falet, por lahet para se te thahet..Toka qe me dha
emrin shqiptare e para gjithe botes per kete jam krenare.http://wWw.yougodec.Com
Do Te Dua kur te kem ...
qe te kem kur te Te Dua... ♥♥

Le plus
lourd fardeau, c'est d'exister sans vivre.-Victor Hugo

Kur injoranca flet ...
Inteligjenca buzeqesh ne heshtje ...♥♥

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougodec.Com
 
Polakja e nxehtė Luiza Hryniewicz, le anėsh notin, zhvishet pėr "Playboy"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Create a forum on Forumotion | Society and Culture | Celebrity, star | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Free blog