Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Muskujt qė ēmendin femrat

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Denisa
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 254
Registration date : 10/11/2010
Age : 24
Location : Diku aty me ju

MesazhTitulli: Muskujt qė ēmendin femrat   03.02.11 22:07

Dihet mirė se yjet e Hollivudit i kushtojnė njė
rėndėsi tė madhe formave vitale tė trupit, pasi ato i bėjnė mė tėrheqės
para kamerės por edhe nė syrin e adhuruesve tė shumta dhe shumė prej
tyre nuk pėrtojnė t’i ekspozojnė ato.


Nuk janė vetėm femrat ato qė ēmohen dhe adhurohen pėr gjoksin dhe trupin
e tyre seksi, por janė edhe meshkujt, sidomos ata tė famshmit qė nxisin
interesim jashtėzakonisht tė madh kur paraqiten me bluzė tė hequr nė
plazhe apo rrugė.

Dihet mirė se yjet e Hollivudit i kushtojnė njė rėndėsi tė madhe formave
vitale tė trupit, pasi ato i bėjnė mė tėrheqės para kamerės por edhe nė
syrin e adhuruesve tė shumta dhe shumė prej tyre nuk pėrtojnė t’i
ekspozojnė ato.

Nė mesin e yjeve me gjoksin fizikisht mė tė ndėrtuar, janė edhe Zac
Efron, Hugh Jackman, Joe Manganieello, Kellan Lutz, Bradley Cooper,
Mechad Brooks, Jude Law, Eddie Cibrian, e shumė tė tjerė.

Zac Efron

Dhe ylli qė konsiderohet me gjoksin mė tė mirė, ėshtė aktori Zac Efron, i
cili ėshtė njė adhurues i madh i sėrfit, kėshtu qė adhurueset e tij
shpesh kanė rast qė t’i shohin muskujt e tij tė jashtėzakonshėm.

Hugh Jackman

Mashkulli mė seksi pėr vitin 2008, vazhdimisht dėshmon se pse e ka
merituar kėtė titull, pasi mund ta shohim shpesh pa veshje tė sipėrme,
sidomos nė plazhe, por edhe nė filmat e tij, siē ėshtė ‘X-Men Origins:
Wolverine’.

Joe Manganiello

Ylli i serisė “True Blood's” nuk e ka aspak problem qė tė zbuloj gjoksin
pėrplot muskuj nė serinė nė fjalė, por gjithashtu edhe nė plazhet e
bukura tė Kalifornisė. Pėr kėtė ai ka edhe adhuruese tė shumta qė e
ndjekin hap pas hapi.

Kellan Lutz

Njė i ēmendur pas ujit dhe valėve, prandaj nuk ėshtė vėshtirė qė yllin e
filmit me vampirė ‘Twilight’, ta shohim shpesh vetėm nė kostum tė
larjes, duke bėrė sėrf nė plazhin St. Maarten nė Karaibe, qė ėshtė i
preferuari i tij.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Do ta
dish nga vij? Nga nje vend qe quhet Shqiperi... Nje vend qe shquhet per
trimeri...
Aty ku gjaku nuk falet, por lahet para se te thahet..Toka qe me dha
emrin shqiptare e para gjithe botes per kete jam krenare.http://wWw.yougodec.Com
Do Te Dua kur te kem ...
qe te kem kur te Te Dua... ♥♥

Le plus
lourd fardeau, c'est d'exister sans vivre.-Victor Hugo

Kur injoranca flet ...
Inteligjenca buzeqesh ne heshtje ...♥♥

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougodec.Com
 
Muskujt qė ēmendin femrat
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Zonė e lirė + 18 :: Libido & Eros-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblog.com