Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Karnevali 40 ditėsh i Uruguajit, femrat mahnitin botėn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Denisa
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 254
Registration date : 10/11/2010
Age : 24
Location : Diku aty me ju

MesazhTitulli: Karnevali 40 ditėsh i Uruguajit, femrat mahnitin botėn   06.02.11 21:01

Pėr kėtė karneval nė Uruguaji blihet mė shumė
bileta se gjatė tėrė vitit pėr cdo aktivitet tjetėr sportiv ose
kulturor. Pse jo, femrat e Uruguajit janė njė ndėr femrat mė sexy tė
botės. Shihni...


Zmadho fotografinėSezona e karnevaleve ka filluar qė dy jave nė Uruguaj, por ka edhe dy
javė tė tjera tė plota tė pėrfundoj ky show i cili ėshtė mė i madhė i
kėtij vendi, e qė zakonishtė zgjon interesim nė gjithė botėn.

40 ditėt e karnevalit nė kryeqitetin e Uruguajit nė Montevideo janė
ditėt mė tė zhurmshme dhe mė tė bukura tė kėtė qytet latinoamerikan.

Cdo ditė e mė shumė ky festival bėhet mė i nxehtė dhe tėrheq mė shumė
turist dhe pėr faktin se nė kėto ditė tė ftohta nė gjysmėn e botės, nė
Uruguaji mund tė shohish femrat sexy me gjokset jasht dhe me prapanica
tė mrekullueshme.

Pėr kėtė karneval nė Uruguaji blihet mė shumė bileta se gjatė tėrė vitit
pėr cdo aktivitet tjetėr sportiv ose kulturor. Pse jo, femrat e
Uruguajit janė njė ndėr femrat mė sexy tė botės. Shihni...
Zmadho fotografinė
Karnevali 40 ditėsh i Uruguajit, femrat mahnitin botėn

Zmadho fotografinė
Karnevali 40 ditėsh i Uruguajit, femrat mahnitin botėn

Zmadho fotografinė
Karnevali 40 ditėsh i Uruguajit, femrat mahnitin botėn

Zmadho fotografinė
Karnevali 40 ditėsh i Uruguajit, femrat mahnitin botėn

Zmadho fotografinė
Karnevali 40 ditėsh i Uruguajit, femrat mahnitin botėn

Zmadho fotografinė
Karnevali 40 ditėsh i Uruguajit, femrat mahnitin botėn

Zmadho fotografinė
Karnevali 40 ditėsh i Uruguajit, femrat mahnitin botėn

Zmadho fotografinė
Karnevali 40 ditėsh i Uruguajit, femrat mahnitin botėn

Zmadho fotografinė
Karnevali 40 ditėsh i Uruguajit, femrat mahnitin botėn

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Do ta
dish nga vij? Nga nje vend qe quhet Shqiperi... Nje vend qe shquhet per
trimeri...
Aty ku gjaku nuk falet, por lahet para se te thahet..Toka qe me dha
emrin shqiptare e para gjithe botes per kete jam krenare.http://wWw.yougodec.Com
Do Te Dua kur te kem ...
qe te kem kur te Te Dua... ♥♥

Le plus
lourd fardeau, c'est d'exister sans vivre.-Victor Hugo

Kur injoranca flet ...
Inteligjenca buzeqesh ne heshtje ...♥♥

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougodec.Com
 
Karnevali 40 ditėsh i Uruguajit, femrat mahnitin botėn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Tema Shoqerore :: Portali i forumit-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | www.sosblog.com