Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Vajza 2 vjecare ka luftuar kunder kancerit ne gji

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Jona Koleci
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 698
Registration date : 24/05/2010
Age : 32
Location : Athens

MesazhTitulli: Vajza 2 vjecare ka luftuar kunder kancerit ne gji   15.02.11 0:42

Vajza 2 vjecare ka luftuar kunder kancerit ne gji


Posted by
spiun on
Jan 10, 2011 |
Leave a Comment

Vajzes
se Vogėl Alicia Hunter nga Toronte, nena e saj para 2 vjetėsh i ka
gjetur nen sqetull nje gunge sa nje koker bizele. Por mjeket ne ate kohe
i kane thene se nuk eshte asgjė e rėndėsishme.Por me kalimin e kohes
vajza nuk mund te flinte nga dhimbjet, Nena e mori perseri atė tek mjeku
ne janar 2009 u konfirmua se ka kancer ne gji.
Alicias me ante te operimit i hoqen 16 nyje limfatike nen sqetull.
Ajo tani ka 4 vjet dhe mjeket shpresojne se kanceri nuk so te kthehet .
Tani per tani Alicia eshte femija e pare qe qe ne moshen2 vjecare e operuar nga kanceri ne gji

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Vajza 2 vjecare ka luftuar kunder kancerit ne gji
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Shkencat Ekzakte :: Mjeksia Shendeti-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs