Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Miss Anglia nuk gjen dot tė dashur

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Jona Koleci
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 698
Registration date : 24/05/2010
Age : 33
Location : Athens

MesazhTitulli: Miss Anglia nuk gjen dot tė dashur   15.02.11 0:46

Mis Anglia nuk gjen dot tė dashur


Posted by
trimi on
Feb 06, 2011 |
Leave a Comment

Ju
prisni qė miss Anglia tė ketė rreth e rrotull plot admirues por Jessica
Linley nuk ka marrė asnjė ftesė pėr tė dalė qė prej pesė muajsh kur
fitoi titullin si mė e bukura e Anglisė. Rrjedhimisht 21 vjeēarja,
studente pėr drejtėsi po pret njė kartolinė me rastin e Shėn Valentinit
por sėrish nga nėna e saj.
“Jam e gjatė dhe kjo mund tė intimidojė shumė meshkuj. Ndoshta ngaqė
unė jam miss Anglia ata mund tė mendojnė se nuk kanė shans tė lidhen me
mua. Por vjen njė moment kur mendon se mund tė ketė diēka problem tek ty
teksa gjendesh nė kėtė situatė”, u shpreh ajo. E sapo kthyer nga
punimet nė Antigua sėbashku me nėnėn e saj Rosemary, Jessica thotė se
“do tė ishte gjė e mirė qė tė mos kisha shkuar me nėnėn time”.
Jessica nga Norwich sė fundi kishte njė tė dashur pėrpara se tė fillonte universitetin nė vitin 2008.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Miss Anglia nuk gjen dot tė dashur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Moda dhe Estetika-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblog.com