Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Aniston nxjerr nė shitje vilėn pėr 42 mln $, shumė e madhe pėr mua

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Angela Martini
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 192
Registration date : 03/09/2010
Age : 32
Location : Albania

MesazhTitulli: Aniston nxjerr nė shitje vilėn pėr 42 mln $, shumė e madhe pėr mua   20.02.11 22:10

Protagonistja e serialit “Friends” shpenzoi mė
shumė se dy vjet pėr tė rimodeluar banesėn prej 3 000 metrash katrorė,
tė blerė nė vitin 2006 pėr 13,5 milion dollarė.

Zmadho fotografinėAktorja hollivudiane, Jennifer Aniston, lajmėroi njė ditė mė parė se ka
nxjerrė zyrtarisht nė shitje pėr 42 milion dollarė, vilėn e saj nė
“Beverly Hills”.

Protagonistja e serialit “Friends” shpenzoi mė shumė se dy vjet pėr tė
rimodeluar banesėn prej 3 000 metrash katrorė, tė blerė nė vitin 2006
pėr 13,5 milion dollarė.

Vetėm njė vit pasi foli se si e ridekoroi ambientin duke u ndikuar nga
filozofia zen dhe se si ndiente vibracionet e dashurisė qė kishte
krijuar, Aniston vendosi e gjithė kjo parajsė ishte e tepėrt pėr t’a
shijuar e vetme.

Jennifer, e cila aktualisht ėshtė beqare, deklaroi pėr revistėn
“People”: “U mendova gjatė, por kam kuptuar se nė jetėn time ka ardhur
njė nga ato momentet qė dua tė thjeshtėzohem paksa.

Jeta ime ka nevojė qė tė jetė mė e thjeshtė dhe mė praktike. Kuptova se
shtėpia ėshtė e tepėrt pėr mua, gjithė ai luks nuk bėn pėr njė njeri si
unė”.Zmadho fotografinė
Aniston nxjerr nė shitje vilėn pėr 42 mln $, shumė e madhe pėr mua

Zmadho fotografinė
Aniston nxjerr nė shitje vilėn pėr 42 mln $, shumė e madhe pėr mua

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.AlbaniaFace.Com
 
Aniston nxjerr nė shitje vilėn pėr 42 mln $, shumė e madhe pėr mua
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: LifeStyle :: Intervista-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Create a forum on Forumotion | Society and Culture | Beauty, Celebrities, Fashion | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Free blog