Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Vesa Luma shpėrngulet nė Tiranė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 37
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Vesa Luma shpėrngulet nė Tiranė   26.02.11 21:03

Tė veshura me bluza ku shkruhej “I Love Vesa”,
mikeshat e saj kanė organizuar gjithēka, pėr njė festė ndarjeje sa mė tė
bukur. Pėr mė tepėr, ato kanė kurorėzuar mikeshėn e tyre dhe i kanė
vendosur fashėn “Miss Dancing with the stars”.

Zmadho fotografinė“Shpėrnguljen” e dytė nė Tiranė e ka pėrjetuar si njė vajzė e rritur
tashmė. Por, nuk kanė munguar as festat surprizė, qė i kanė bėrė
mikeshat e saj nė Kosovė.

Tė veshura me bluza ku shkruhej “I Love Vesa”, mikeshat e saj kanė
organizuar gjithēka, pėr njė festė ndarjeje sa mė tė bukur. Pėr mė
tepėr, ato kanė kurorėzuar mikeshėn e tyre dhe i kanė vendosur fashėn
“Miss Dancing with the stars”.

Nuk kanė munguar nė kėtė festė motra e Vesės, Mjellma dhe mikesha e saj,
kėngėtarja Jehona Sopi. Aktualisht, Vesa ndodhet nė Tiranė dhe ka nisur
provat pėr spektaklin e kėrcimit.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Vesa Luma shpėrngulet nė Tiranė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: LifeStyle-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog