Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 PS, tubim para komisariatit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: PS, tubim para komisariatit   23.03.11 12:08

PS, tubim para komisariatit
23/03/2011 23:00


Disa deputetė dhe
mbėshtetės tė Partisė Socialiste protestuan nė mbrėmjen e sė mėrkurės
pėrpara komisariatit numėr 6, ku mbaheshin tė shoqėruar prej disa orėsh 2
socialistė, njėri prej tė cilėve kandidati i opozitės pėr minibashkinė
numėr 6, qė u pėrfshinė gjatė paradites nė debatin pėr listat me
kryetaren e kėsaj njėsie bashkiake.

Pasi takuan drejtuesit e komisariatit, deputetėt socialistė folėn ashpėr kundėr shoqėrmit nė polici tė dy opozitarėve.

“Shpjegimet e shefit tė komisiaratit ishin tėrėsisht tė pamjaftueshme
dhe tė pabazuara. Kjo nuk ėshtė njė cėshtje qė ndalon kėtu, pėrsa kohė
ėshtė njė cėshtje pėr tė cilėn vendimi merret nė tryezėn e Lulzim Bashės
dhe Sali Berishės. Patjetėr edhe terrori politik me urdhėra tė qarta e
tė pastra kriminale pėr tė ushtruar dhunė ndaj strukturave tė PS dhe
kandidatit tė PS nė njėsinė numėr 6, i pėrgjigjet njė plani djallėzor tė
Sali Berishės dhe Lulzim Bashės pėr tė rrezikuar dhe kėrcėnuar
zgjedhjet e ardhshme”, tha deputeti socialist, Saimit Tahiri.

Tė dy tė shoqėruarit u liruan njėri pas tjetrit pas protestės pėrpara
komisariatit, prej nga nuk ka dalė njė njoftim zyrtar mbi ngjarjen. Por
pas lirimit, deputetė socialistė bėnė kėtė pėrkufizim rreth incidentit.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
PS, tubim para komisariatit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Tema Shoqerore :: Portali i forumit-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog