Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Dua cdo gje tenden

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Dua cdo gje tenden   23.03.11 13:02

Me ka marre malli per ty,te dua me shume se gjdo njeri tjeter ne bote,po
qaj gjdo dite dhe gjdo nate,nuk e di se si do ja bej,a do vazhdoj
gjithmone te merzitem keshtu,a gjithmone do te kete lot ne syte e mi per
ty,dua gjdo gje tenden,ti dua syte e bukur,floket e tu te gjate,fetyren
tende si engjell,zerin tend te mbel,i dua buzet e tua,trupin tend te
bukur,e dua gjdo sekond qe kemi kaluar bashke,dhe me ka marre malli
shume per keto te gjitha.kur them se dua gjdo gje tenden them vertete
per gjdo gje tenden,tani qe nuk te kam me me ka mbetur nga ti vetem
kujtimi,me kane mbetur vetem lotet vuajtja dhe dhimbja qe spo mbaron
kurre,tani qe nuk te kam ty prane un jam i dashuruar me totet qe i derdh
per ty jam i lidhur ngusht me dhimbjen qe ndjej nga mungesa jote,po qaj
dhe jam i lumtur sepse keto lote po derdhen per ty,e di se eshte pak e
quditshme,dhe ndoshta nuk e kupton po un keshtu ndjej,je vetem ti ne
zemren time,kujtimi jot nuk po lejon qe un te vazhdoj perpara edhe pse
mendoj se nuk dua te vazhdoj sepse me pelqen ti kujtoj ditet qe ishim
bashke.kur ti ishe gjdo gje ishte e bukur dhe un isha i dashuruar me
jeten sepse jeta ime ishe ti,gjdo buzeqeshje qe vinte nga un vinte nga
ti,kisha parajsen perpara meje dhe e doja shume,isha i lumtur.tani qe ti
ke ikur mua me ka mbetur vetem eresira vetmia frika vuajtja dashuria qe
kam per ty qe po me detyron ta vazhdoj jeten,te dua drita ime,tani kam
nga ti vetem kujtimet e bukura qe po me mbysin nje erresire te
pafund,nje buzeqeshje te vyshkur ne buze dhe nje lot ne sy qe vazhdon te
rrjedhe gjithmone,e dua erresiren qe kam nga ti e dua vuajtjen qe po
kaloj,te dua ty dhe dua gjdo gje qe vjen nga ti moj drita ime,po veten
nuk e dua me.te puth me mall zemra ime. dua gjdo gje tenden.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Dua cdo gje tenden
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Tema Shoqerore :: Dashuria Seksi dhe pasion :: Poezi Dashurie-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com