Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Ēdo e dhjeta femėr ėshtė jobesnike

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 37
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Ēdo e dhjeta femėr ėshtė jobesnike   24.03.11 9:03

Hulumtimi i portalit amerikan iVillage, i cili
ėshtė kryer nė dy mijė femra prej moshės 18 deri 49-vjeēare, ka treguar
qė ēdo e dyta femėr pėr burrin e vet thotė qė ai ėshtė pėr tė dashnori
mė i mirė nė jetė

Zmadho fotografinė

Njė nga dhjetė femra nė martesė nuk konsumojnė seksin, 62 pėr qind tė
femrave tė martuara paramendojnė njė mashkull tjetėr derisa bėjnė
dashuri me bashkėshortin, ndėrsa 81 pėr qind e zonjave jetėn e tyre
seksuale e pėrshkruajnė si “tė mrekullueshme”.

Hulumtimi i portalit amerikan iVillage, i cili ėshtė kryer nė dy mijė
femra prej moshės 18 deri 49-vjeēare, ka treguar qė ēdo e dyta femėr pėr
burrin e vet thotė qė ai ėshtė pėr tė dashnori mė i mirė nė jetė.
Prandaj, befason nga ana tjetėr e dhėna qė madje katėr nga dhjetė femra
tė martuara mė me qejf flenė nė vend tė seksit. Po ashtu, damat janė
shprehur qė: ēdo e dhjeta e ka tradhtuar burrin.

Hulumtimi ka pohuar edhe qė 23 pėr qind e femrave nė martesė bėn dashuri
mė sė shumti tri herė nė muaj, ndėrsa 21 pėr qind “jepen” seksualisht
dhjetė herė nė muaj.

Femrat e martuara nuk e kanė aspak lehtė, mėrziten shumė, ēka e vėrteton
edhe e dhėna qė madje 70 pėr qind e tė anketuarave e dinė qė mė parė
vendin se ku do tė ndodhė seksi tjetėr, ndėrsa mė shumė se gjysma mund
“tė parashikojnė” edhe kohėn e ditės dhe pozėn me tė cilėn do tė
realizojnė marrėdhėnien sė bashku me tė pėrzgjedhurin e saj.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
kejla
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 831
Registration date : 09/09/2010
Age : 32
Location : shteti albania qyteti me i miri nga veriu

MesazhTitulli: Re: Ēdo e dhjeta femėr ėshtė jobesnike   03.04.11 0:56

po mire qenkemi ne femrat imagjinooooooo meshkujt jane nje ne dy apo me falni gabove , nje ne nje tradheton kallash

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


................Se lumi me i vogel ne fund
diku ne det shkon e prehet.......................

Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
Angela Martini
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 192
Registration date : 03/09/2010
Age : 31
Location : Albania

MesazhTitulli: Re: Ēdo e dhjeta femėr ėshtė jobesnike   03.04.11 3:38

Po edhe meshkujt kur bejne seks mendojne nje femer tjeter keshtu qe dhe meshkujt nuk e len mangut Smile

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.AlbaniaFace.Com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ēdo e dhjeta femėr ėshtė jobesnike   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ēdo e dhjeta femėr ėshtė jobesnike
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Galeri? Ku ėshtė?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: LifeStyle-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com