Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

  Kur jashtė bie shi...!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Kur jashtė bie shi...!!   29.03.11 0:48

10 mėnyra si tė krijoni atmosferė romantike pranė tė dashurit tuaj.Luani nėn dritėn e qirinjve
Shtroni
njė batanije pėrtokė, pranė zjarrit apo ngrohėses, fikni dritat (nėse
s'ka rrymė mė mirė!), ndizni qirinjtė dhe luani njė lojė, ēfarė tė doni,
mos u nxeh, shah, me letra ose edhe luftash.

Shikoni njė video
Mbėshtilluni tė dy me batanije, shikoni njė video romantike, duke ngrėnė diēka nė shtrat.

Planifikoni pushimet qė ėndėrroni
Fantazoni
sė bashku se ku do tė donit t'i kalonit pushimet e tjera. Edhe nėse nuk
do tė shkoni kurrė nė atė vend, do tė zbuloni mė shumė pėr
njėri-tjetrin, duke planifikuar.

Lexojini njė tregim apo poezi tė dashurit
Nuk
duhet tė ndiheni asnjėherė aq tė mėdhenj sa pėr tė mos lexuar njė
pėrrallė. Bėjeni me radhė, duke i lexuar njėri-tjetrit njė tregim ose
poezi me zė tė lartė.

Dėgjoni muzikė
Harrojeni televizorin. Dėgjoni muzikė tė lehtė, romantike dhe pėrqafohuni nė divan.

Kėrceni lehtė
Kur
ka qenė hera e fundit qė keni kėrcyer muzikė tė lehtė me partnerin?
Veēanėrisht nėse njėri ose tė dy nuk kėrceni zakonisht, ky ėshtė momenti
i pėrsosur, pėr t'u lėkundur nė krahėt e njėri-tjetrit.

Pėrkėdhelni njeri-tjetrin
Krihni flokėt e saj, masazhoni kurrizin e tij, ēlodhuni bashkė nė dritėn e qirinjve.

Bėni bashkė njė puzzle
Mbushni
dy filxhanė me kakao tė nxehtė ose liker dhe uluni pėrtokė, duke u
munduar tė formoni puzzle-in. Mė vonė, pasi ta keni mbaruar, ngjiteni,
vėreni nė kornizė dhe vareni nė mur, si njė kujtim tė bukur.

Shikoni fotografitė e vjetra
Dhe ndėrsa iu vijnė
ndėr mend kujtimet e tėrė asaj qė keni kaluar bashkė, kujdesuni pėr
fotografitė qė kanė filluar tė vjetrohen, duke i vendosur nė njė album
fotosh ose duke i vėnė nė kornizė.

Ėndėrroni sė bashku pėr tė ardhmen
Fantazoni
bashkė pėr njė shtėpi tė re qė do tė kishit qejf ta blinit, pėr ndonjė
rregullim qė do tė donit t'i bėnit shtėpisė ose kopshtit. Madje mund tė
shtyheni mė tej, duke menduar pėr ndonjė pjesėtar tė ri nė familjen
tuaj.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 27
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Kur jashtė bie shi...!!   31.03.11 11:33

Kur Jashte Bie Shi Futu Brenda Ose Mbaj Cader ahah:P Romance e Bukur buzqesh

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


http://wWw.al-forums.com


Kudo qe te jem,ne zemer do te kem.nuk e di sa gjat por jam i sigurt qe do jesh edhe per kte nat..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
 
Kur jashtė bie shi...!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Tema Shoqerore :: Dashuria Seksi dhe pasion-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | Society and Culture | Celebrity, star | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a blog