Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Zbuloni tė fshehtat e femrave

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Angela Martini
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 192
Registration date : 03/09/2010
Age : 32
Location : Albania

MesazhTitulli: Zbuloni tė fshehtat e femrave   02.04.11 10:36

Tė cilėsuar si gjinia e fortė, meshkujt pėrveē
vetėbesimit tė tepruar qė i karakterizon, duan tė dinė ēdo gjė pėr
gjininė e bukur. Megjithatė ata shpesh herė gabohen kur mendojnė, qė
madje ata dinė ēdo gjė pėr femrat.Tė cilėsuar si gjinia e fortė, meshkujt pėrveē vetėbesimit tė tepruar qė
i karakterizon, duan tė dinė ēdo gjė pėr gjininė e bukur. Megjithatė
ata shpesh herė gabohen kur mendojnė, qė madje ata dinė ēdo gjė pėr
femrat.

Njė grup ekspertėsh nė lidhje me kėto ēėshtje, sė fundi kanė vėnė re njė
sėrė tė fshehtash tek femrat, pėr tė cilat gjinia e kundėrt as qė e
kana menduar ndonjėherė. Gjatė kėtij studimi me temėn “vajzat e
mbrėmjeve”, ata kanė zbuluar fiksimet e femrave nė shumė aspekte duke
pėrfshirė kėtu fiksimet, qė kanė tė bėjnė me martesėn apo edhe me dhomėn
e gjumit. Ja dhe njė listė me sekrete, nėse ende nuk i keni zbuluar.

Femrat nuk i duan shpėrthimet, nė art apo nė jetė. Femrat nuk janė aq
gazmore sa meshkujt. Ne jemi mė tė menēur, mė tė shoqėrueshėm, ky po, qė
ėshtė njė pohim mjaft i kėnaqshėm. Femrat janė tė vetėdijshme rreth
10%, nė atė se ēfarė ne aktualisht mendojmė dhe flasim. Nuk ėshtė keq
nėse kjo pėrqindje lėviz nga 5-10. Femrat ‘vdesin’ qė t’i ftoni diku
jashtė pėr drekė apo darkė. Kjo e lehtėson ditėn tuaj.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.AlbaniaFace.Com
 
Zbuloni tė fshehtat e femrave
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Zonė e lirė + 18 :: Libido & Eros-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblog.com