Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 A DINI TE FRYMEZONI DESHIREN TEK NJE MASHKULL?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: A DINI TE FRYMEZONI DESHIREN TEK NJE MASHKULL?   10.07.09 2:33

A DINI TE FRYMEZONI DESHIREN TEK NJE MASHKULL?Publikuar mė E Enjte, 09 Korrik 2009
Me poshte do te zbuloni permes pergjigjeve tuaja te sinqerta, nese
ndiqni instiktin, jeni natyrale, apo e vishni veten me kompleks1. E konsideroni veten nje femer te kujdesshme dhe konservatore?

PO JO

2. I jetoni gjerat me me shume gjalleri nga sa lini te duket?

PO JO

3. Kur jeni me dike qe e doni me te vertete, jeni te afte te liroheni nga komplekset tuaja?

PO JO

4. Mendoni se te tjeret ju konsiderojne spontane dhe pothuajse te paparashikueshme?

PO JO

5. Kaloni edhe periudha te gjata merzie dhe apatie?

PO JO

6. Personat shume femijerore apo shume te gjalle tentojne t'ju merzisin?

PO JO

7. Miqte shohin tek ju nje sens te mire humorizmi?

PO JO

8. Here pas here ju pelqen te luani budallaqen?

PO JO

9. Keni tendencen ta merrni veten shume seriozisht?

PO JO

10. E keni te veshtire te mposhtni turpin edhe me dike me te cilin ndjeheni mire?

PO JO

11. Do t'ju pelqente te ishit nje tip me i gjalle dhe me gazmor?

PO JO

12. Te mbani kontrollin e vetvetes e konsideroni gjithnje shume te rendesishme?

PO JO

13. Ju qellon here pas here te jetoni momente te nje deshire te forte seksuale?

PO JO

14. Dini te beheni nevrike dhe xheloze?

PO JO

15. Dini te shprehni shume hapur pasigurine dhe deshiren?

PO JO

16. Shpesh jeni nervoze dhe e pasigurt pa asnje shkak?

PO JO

17. I kushtoni nje kujdes te vecante nje mashkulli, per te terhequr vemendjen e tij?

PO JO

18. Ndjeheni me rehat me femrat, sesa me meshkujt?

PO JO

19. E mbani gjithmone individualitetin tuaj edhe kur jeni sentimentalisht e impenjuar?

PO JO

20. Kur jeni me nje mashkull, ne nje fare kuptimi keni pershtypjen sikur po hiqni dore nga nje pjese e vetvetes?

PO JO

21. Prinderit tuaj e tregonin haptas dashurine qe kishin per njeri-tjetrin?

PO JO

22. Kur keni qene e vogel, ishit me shume e bindur sesa rebele?

PO JO

23. Te perdorurit e termave vulgare, eshte nje perjashtim ne menyren e te shprehurit tuaj?

PO JO

24. Ndjeheni mire me vetveten dhe ne shtrat nuk jeni e frenuar?

PO JO

25. Preferoni te beni dashuri me drite fikur?

PO JOSI TE LLOGARISNI PIKET

Shenoni nje pike per cdo pyetje pergjigja e te ciles perputhet me ate te treguaren:PO 3- 4-7-8-15-17-19-21-24JO 1-2-5-6-9-10-1112-13-14-16-18-20-22-23-25Rezultati

Nga 21 -25 pike

E jetoni jeten me entuziazem. Aftesia juaj per te ndjekur instinktin
dhe per t'u ndjere mire me veteveten mund te frymezoje tek nje mashkull
nje interes te pasionuar qe do ta terheqe drejt jush per intensitetin
me ane te te cilit arrini te komunikoni.Nga 17 -20 pike

Dini te jeni natyrale dhe te beni qe te tjeret t'ju kuptojne.
Megjithate, jeni shume shpesh ne mbrojtje, pasi spontaniteti juaj,
sidomos ne dashuri, nuk ju prek. Meshkujt jane te terhequr nga cilesite
tuaja por me pas, pikerisht sikurse edhe ju, ngelen te paqarte mes
konfidences dhe rezervimit.Nga 13 -16 pike

Rralle jeni spontane ne shprehjen e emocioneve. Ne kete menyre,
rrezikoni qe veshtiresite tuaja per t'u manifestuar dhe frika se mos
ngeleni zbuluar, mund te shkurajoje hapjen e partnerit.Nga 12 pike e poshte

Kujdesi juaj me meshkujt eshte shume i tepruar. Duhet te kerkoni te
liroheni nga pesha e eksperiencave negative dhe nga konfliktet tuaja te
brendshme per te pasur nje jete afektive, me intensive.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
A DINI TE FRYMEZONI DESHIREN TEK NJE MASHKULL?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Zonė e lirė + 18 :: Libido & Eros-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblog