Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Fox, seksi ne nje film horror

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Fox, seksi ne nje film horror   10.07.09 2:33

Fox, seksi ne nje film horrorPublikuar mė E Enjte, 09 Korrik 2009


Mos
dyshoni per permbajtjen e ketij filmi, sepse ne filmin e ri te Megan
Fox mund te shikoni edhe me shume. Bukuroshja seksi nga Hollyeood do
t'i jape shikuesve te saj edhe nje gje tjeter magjike, trupin e saj, ku
ajo do te zhvishet per te luajtur ne filmin e ri horror, ne rolin e
Jennifer. Ne fakt, Megan nuk paraqitet aq e zhveshur ne kete film -
pasi luan nje grua me goje te madhe dhe dhembe te mprehte. Aktorja luan
nje grua, trupi i se ciles eshte mberthyer nga djalli, ndersa filmi
pritet qe te kete sukses te madh ne SHBA.Cruz i thote "Jo" marteses

Penelope Cruz nuk do te martohet me te dashurin e saj, aktorin Javier
Bardem, sepse nuk beson ne konceptin e marteses. Fituesja e cmimin
Oskarit planifikon qe nje dite te krijoje familje, mirepo kur ta beje
kete gje, do te heqe dore nga aktrimi, sepse deshiron te behet nena me
e mire ne bote. "Deshiroj qe nje dite te kem femije, por jo tani. Kur
ta bej kete, dua ta bej mire. Deshiroj qe femijet te jene projekti me i
mire ne jeten time. Nuk e di nese besoj ne martese. Por besoj ne
familje dhe i dua femijet", ka thene Cruz.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Fox, seksi ne nje film horror
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Zonė e lirė + 18 :: Libido & Eros-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblog