Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Politikani gjerman vjedh letėr higjienike nga WC-ja, kapet nė flagrancė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Politikani gjerman vjedh letėr higjienike nga WC-ja, kapet nė flagrancė   13.04.11 12:05

Gjurmėt kanė ēuar te politikani 24 vjeēar Franc
Michael John, anėtarė i partisė sė majtė Die Linke, parti e cila ka
deputet nė kuvendin e rajonit Straisunde nė veri tė Gjermanisė.Policia gjermane nė Berlin ka ngritur padi pėr njė politikan tė ri me
dyshimin se ka vjedhur letrėn higjienike tė WC-sė.

Punėtorėt e higjienės kanė vėrejtur se u mungon 200 rrethe letėr
higjienike nė WC dhe kanė filluar aksionin pėr kapjen e hajdutit.

Gjurmėt kanė ēuar te politikani 24 vjeēar Franc Michael John, anėtarė i
partisė sė majtė Die Linke, parti e cila ka deputet nė kuvendin e
rajonit Straisunde nė veri tė Gjermanisė.

Punėtorėt e higjienės e kanė kapur politikanin nė momentin e daljes nga
WC-ja me njė rreth letre nė dorė dhe njė tjetėr nė ēantėn e tij.

Skandalin e ka sqaruar policia gjermane pėr mediat e vendit, ndėrsa
lajmi menjėherė ėshtė bėrė lajm kryesor nė mediat e botės.

“Kemi filluar hetim me dyshime se ka vjedhje tė letrės higjienike nga F.
M. J -24 vjeēar” deklaroi zėdhėnėsi i policisė lokale duke treguar se
dėmi qė ėshtė bėrė, nuk kalon mė shumė se 100 euro.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Politikani gjerman vjedh letėr higjienike nga WC-ja, kapet nė flagrancė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Tema Shoqerore :: Diskutime shoqėrore-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog