Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Arrivederci Inter

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Arrivederci Inter   13.04.11 12:08

Nė minutėn e 45-tė Jurado pėr bukuri e ka gjetur
tė pambuluar Raulin, i cili i vetmuar ka mashtruar edhe portierin dhe
shėnoi pėr shifrat 1:0. Nė pjesėn e dytė pikėrisht nė minutėn e 49-tė,
interistėt e barazuan rezultatin 1:1 nėpėrmjet Thiago Mottės, i cili ka
shfrytėzuar njė pakujdesi tė mbrojtjes vendase. Nė minutėn e 81-tė,
Schalke kalon nė epėrsi me rezultat 2:1.Kampioni nė fuqi i Evropės, Interi, ėshtė eliminuar nga Champions
League, kurse Schalke kualifikohet nė gjysmėfinale. Schalke edhe nė
ndeshjen e kthimit ka shėnuar fitore, por kėsaj here me shifra 2:1,
ndėrsa nė Gjyzepe Meacca pati fituar me rezultat 5:2 dhe me shifrat tė
pėrgjithshme 7:3 ka eliminuar Interin. Nė ballafaqimin tjetėr
ēerekfinal, Reali fitoi ndaj Tottenham-it me rezultat 1:0 dhe rezultati i
ndeshjes sė parė 4:0, kėsisoj me shifra tė pėrgjithshme 5:0 eliminuan
skuadrėn angleze.

Nė minutėn e 45-tė Jurado pėr bukuri e ka gjetur tė pambuluar Raulin, i
cili i vetmuar ka mashtruar edhe portierin dhe shėnoi pėr shifrat 1:0.
Nė pjesėn e dytė pikėrisht nė minutėn e 49-tė, interistėt e barazuan
rezultatin 1:1 nėpėrmjet Thiago Mottės, i cili ka shfrytėzuar njė
pakujdesi tė mbrojtjes vendase. Nė minutėn e 81-tė, Schalke kalon nė
epėrsi me rezultat 2:1. Raul me maje tė syrit e ka vėrejtur tė vetmuar
Howedes, i cili futet me shpejtėsi brenda 16-shit dhe me gjuajtje tė
fortė ka lėnė fjetur portierin e Interit, Cesar.

Rezultatet

Tottenham – Real 0:1 (0:4)

Schalke – Inter 2:1 (5:2)

Shakhtar – Barcelona 0:1 (1:5)

Manchester Utd – Chelsea 2:1 (1:0)

Nė kllapa rezultatet e ndeshjeve tė para


Zmadho fotografinė
Arrivederci Inter

Zmadho fotografinė
Arrivederci Inter

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
kejla
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 831
Registration date : 09/09/2010
Age : 33
Location : shteti albania qyteti me i miri nga veriu

MesazhTitulli: Re: Arrivederci Inter   13.04.11 19:40

inter bye bye ....sa qejf mgjs me pelqen Eto skam cfare bej historikisht e kam urryer interin .......me kete rast them se edhe barcelonen me te njejten urrejtje ahahah we

Reali fiton yes

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


................Se lumi me i vogel ne fund
diku ne det shkon e prehet.......................

Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Arrivederci Inter
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Sport :: Lajme Sportive-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog