Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 A rron njeriu vetem ate kohe qe dashuron?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Denisa
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 254
Registration date : 10/11/2010
Age : 24
Location : Diku aty me ju

MesazhTitulli: A rron njeriu vetem ate kohe qe dashuron?   13.04.11 23:29

Te gjithe e dime se dashuria eshte nje mjeshtre e perkryer qe na meson te dukemi si nuk kemi qene ndonjehere:e,nganjehere,ne nje cast te vetem,dashuria na nderron edhe zakonet tona...Pra dashuria eshte nje burim i pashtershem mendimesh te thella sa gjithesia,te larta sa qielli dhe te gjera sa rruzulli!Se fundmi une mendoj se kur njeriu dashuron i duket cdo gje qe egziston eshte vetem e tija dhe se ai/ajo e ndjen veten ne qiellin e shtate...pa llogaritur se ne dashuri ka te perpjeta e te tatepjeta...pra duhet te marrim parasysh se jeta na rezervon edhe disfata ne dashuri...atehere themi shpesh se u shua jeta per mua ,si do bej une tani pa miken/un time,c'e dua me jeten e kudi une fjale te tilla qe pervec pesimizmit nuk sjellin gje tjeter...Une dua te di nga ju miq te nderuar se a ini dakort me shprehjen...
NJERIU RRON VETEM ATE KOHE QE DASHURON...?Jepni opsionet tuaja!Respekte!

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Do ta
dish nga vij? Nga nje vend qe quhet Shqiperi... Nje vend qe shquhet per
trimeri...
Aty ku gjaku nuk falet, por lahet para se te thahet..Toka qe me dha
emrin shqiptare e para gjithe botes per kete jam krenare.http://wWw.yougodec.Com
Do Te Dua kur te kem ...
qe te kem kur te Te Dua... ♥♥

Le plus
lourd fardeau, c'est d'exister sans vivre.-Victor Hugo

Kur injoranca flet ...
Inteligjenca buzeqesh ne heshtje ...♥♥

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougodec.Com
kejla
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 831
Registration date : 09/09/2010
Age : 32
Location : shteti albania qyteti me i miri nga veriu

MesazhTitulli: Re: A rron njeriu vetem ate kohe qe dashuron?   13.04.11 23:54

jo

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


................Se lumi me i vogel ne fund
diku ne det shkon e prehet.......................

Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 26
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: A rron njeriu vetem ate kohe qe dashuron?   02.06.11 11:42

Joo Njeru Rron Deri Ne Ate Kohe Qe Eshte Gjalle Smile :P

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


http://wWw.al-forums.com


Kudo qe te jem,ne zemer do te kem.nuk e di sa gjat por jam i sigurt qe do jesh edhe per kte nat..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A rron njeriu vetem ate kohe qe dashuron?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A rron njeriu vetem ate kohe qe dashuron?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Tema Shoqerore :: Dashuria Seksi dhe pasion-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a blog