Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Imazhi juaj ...!

Shko poshtė 

Imazhi juaj ...!
1
0%
 0% [ 0 ]
2
0%
 0% [ 0 ]
3
0%
 0% [ 0 ]
4
0%
 0% [ 0 ]
5
50%
 50% [ 1 ]
6
0%
 0% [ 0 ]
7
0%
 0% [ 0 ]
8
0%
 0% [ 0 ]
9
0%
 0% [ 0 ]
10
50%
 50% [ 1 ]
Totali i votave : 2
 

AutoriMesazh
Denisa
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 254
Registration date : 10/11/2010
Age : 24
Location : Diku aty me ju

MesazhTitulli: Imazhi juaj ...!   13.04.11 23:58

Votoni ne nje nga opsionet e dhena me siper. Ne se pamjes tuaj do t'ju vinit nje "note" nga 0-10. Si e vleresoni pamjen tuaj? Gjithashtu, po patet mundesi, pergjigjuni ksaj pyetje: Si ndikon nota qe zgjodhet ne karakterin tuaj? ne menyren se si e perceptoni veten tuaj..Ne menyre pozitive, negative, apo nuk ndikon?

Tek une per te kategorizuar larmine e elementeve te gjendjes statike apo dhe shpirterore vetem nje dicka tjeter pertej meje mund ta vleresoje, mgjth ketu duhet te pergjigjem edhe pse nuk eshte mire te flasesh per veten.

Vleresimet jane pjese e perceptimeve te te tjereve. Notat per mua jane relative vetem per faktin sepse edhe po te te jetoja nje jete te tere sdo te dija ta vleresoja veten.

Te vleresosh apo te ndjehesh i vleresuar eshte nje domethenie e madhe ama mos te vleresosh dhe mos te ndjehesh i vleresuar eshte nje ndeshkim i madh qe mund ti behet nje qenie njerezore.

Te gjithe duam te jemi te paret ...perfundimi te gjithe ne rrjeshtin e fundit (vdekja). Bukur eshte te jetosh ne altar po sic cdo mbret deshtimi eshte i pashmangshem. Nje shprehje shkodrane "Mos ba me te hyp vetja ne qejf"
Nuk besoj se do te bindem nje dite per nje njeri perfekt nuk ekziston. Pra nota mbetet 0.

Ju lutem jo postime jashte teme. Ne te kundert do te fshihen.
Flm

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Do ta
dish nga vij? Nga nje vend qe quhet Shqiperi... Nje vend qe shquhet per
trimeri...
Aty ku gjaku nuk falet, por lahet para se te thahet..Toka qe me dha
emrin shqiptare e para gjithe botes per kete jam krenare.http://wWw.yougodec.Com
Do Te Dua kur te kem ...
qe te kem kur te Te Dua... ♥♥

Le plus
lourd fardeau, c'est d'exister sans vivre.-Victor Hugo

Kur injoranca flet ...
Inteligjenca buzeqesh ne heshtje ...♥♥

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougodec.Com
kejla
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 831
Registration date : 09/09/2010
Age : 33
Location : shteti albania qyteti me i miri nga veriu

MesazhTitulli: Re: Imazhi juaj ...!   14.04.11 0:47

eshte e vertete qe te vleresosh veten eshte pak si e pamundur , ka raste kur une e vleresoj veten ne maksimum ka raste kur ndoshta e nenvleresoj veten ...................te jap nje note .....e dhashe ......sa ndikon kjo note , aspak .

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


................Se lumi me i vogel ne fund
diku ne det shkon e prehet.......................

Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Imazhi juaj ...!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Tema Shoqerore :: Diskutime shoqėrore-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog