Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Postimi Nga EuRo , DmTh Nga Une !!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
EuRo
Super Moderator
Super Moderator


Numri i postimeve : 5
Registration date : 13/04/2011
Age : 31
Location : Atje Te Lokali Qe Eshte Ketu

14042011
MesazhPostimi Nga EuRo , DmTh Nga Une !!

KLIKO EuRo
EuRo
OSE SHIKOJENI ME POSHTE

Vendlindja

Une jam KleviS Lika Lindur ne Bulqizė,ne 5 shtator 1983 .Atje kam mbaruar 9 vjecaren Dhe Te Mesmen ne shkollen Xhevdet Doda

Arsimi

Shkolla ka qene dhe do mbetet pasioni im eshte nje gje me te vertete interesnte ku hapen dyret e para te diturise,pra e ceka edhe me larte qe shkollen fillore e kam te kryer ne vendlindje, perkatesisht ne Bulqiza, shkollen e mesme,e vazhdova prap ne Bulqiza ne shkollen Xhevdet Doda dhe tani ndodhem ne Angli per te mbaruar studimet per Stomatolog . Edhe Njė Vit Kam dhe kthehem ne vendim tim Shqiperi.Interesat dhe hobet e mia

Jane te shumta, por do te permend vetem disa nga ato:


Ne rradhe te pare me pelqen sporti ne pergjithsi, por nga sportet me I vecanti dhe ai qe me terheq me shume eshte futbolli, ku ndej nje kenaqesi te madhe kur luaj dhe shikoj futboll,skuadra qe me pelqen me se shumti, eshte Milani, , qe le koke pas ketij ekipi, ndersa per kombetaret pelqej tej mase, Kombetarja Gjermani qe ndjej nje kenaqesi te madhe kur I shikoj duke luajtur idhujt Gjerman sa I perket vetes sime jam anetar ne Skuadren MICHIGAN nga Anglia, ne kategorine e kadeteve, luaj ne pozicionin e mbrojtesit.
Tjeter, muzika, eshte nje qetesim I shpirtit dhe me me pelqen te degjoj muzike shqiptare, noti nje tjeter sport qe e adhuroj tej mase, sepse me ben nje relaksim shpirteror ker bej not. Kompjuteri dhe interneti busulla te mistershme qe nuk do te kene fund…


Karakteristikat fizike

Edhe pse nuk me duket normale te pershkruaj veten, e di qe do kete vajza qe do te duan te mesojne se sa i bukur eshte ky EuRo.

I gjate: 178 cm
Pesha: 70 kg
Floket: Te Erreta
Syte: ngjyre kAfe
Karaketeristikat: Behem nervoz ne cast per raste te pahijshme, flej tej mase kur kam kohe, kam pak sens per humor, ashtu me kane thene etj… :PUTHDORE: :PUTHDORE:


Forumi Al-Forums

Eshte nje faqe ku gjej nje kenaqesi te madhe ketu, antaret e ketij forumi jane me te vertete te mrekullueshem, te bute ne shkrime dhe shume te zgjuar, por I cmoj larte shqipetaret e Shqiperise tone se jane shume talente, kete e kam kuptuar gjate kohes qe kam jetuar edhe po i shof.

Ne kete forum se pari jam kycur me ndihmen e nje anetari te rregullte ketu. Jam shume I gezuar qe jam pjestare I ketij forumi pasi me pelqen shume, sidomos ke Sporti dhe Sportdashesit, ku une debatoj me se shumti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.celebritete.org
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Postimi Nga EuRo , DmTh Nga Une !! :: Komentet

No Comment.
 

Postimi Nga EuRo , DmTh Nga Une !!

Mbrapsht nė krye 

Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Tė njihemi me njėri tjetrin :: Prezantoni veten nė forum :: Postimet Me Te Mira !!-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs