Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Klasikja “ēmend” Evropėn, spektakli i takon Spanjės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Klasikja “ēmend” Evropėn, spektakli i takon Spanjės   14.04.11 21:54

Humbja 5-0 nė "Kamp Nou” e ka shtuar dėshirėn e tifozėve dhe tė
lojtarėve tė Realit pėr hakmarrje, ndėrkohė qė nė krahun katalanas
provokimet kanė qenė tė shumta nė lidhje me rezultatin e 29 nėntorit
2010.


Altin LatifiPėrballje tė tilla zakonisht quhen ndeshja e vitit. Por, nė 18 ditėt e
ardhshme Barcelona dhe Reali i Madridit do tė ndeshen 4 herė mes tyre,
duke bėrė qė e gjithė bota e futbollit tė kthejė sytė nga Spanja.
Kalvari i klasikeve do tė nisė tė shtunėn, kur madrilenėt do tė presin
nė "Bernabeu” katalanasit, nė njė betejė qė pavarėsisht situatės nė
renditje, ėshtė gjithnjė e zjarrtė. Mė pas, do tė jetė finalja e Kupės
sė Mbretit mė 20 prill, ndėrkohė qė mė 27 prill dhe nė 3 maj, do tė
luhen dy gjysmėfinalet e Champions League.Humbja 5-0 nė "Kamp Nou” e ka shtuar dėshirėn e tifozėve dhe tė
lojtarėve tė Realit pėr hakmarrje, ndėrkohė qė nė krahun katalanas
provokimet kanė qenė tė shumta nė lidhje me rezultatin e 29 nėntorit
2010. Real Madrid-Barcelona ėshtė mė shumė se njė ndeshje futbolli,
ėshtė sfida mes Madridit tė pushtetshėm dhe Katalonjės qė nuk e
konsideron veten pjesė tė Spanjės. Por, mbi tė gjitha, ėshtė pėrballja
mes dy prej klubeve mė tė mėdhenj nė botė, tė mbushur me yje dhe me njė
filozofi loje qė tradicionalisht orientohet drejt spektaklit. Ėshtė njė
pėrballje mes Mesit e Ronaldos, mes Murinjos e Guardiolės si edhe mes dy
tifozerive nga mė fantastiket e planetit. Real-Barcelona ėshtė njė
ndeshje qė ndiqet nga gjithė bota, pasi ėshtė sinonim i futbollit tė
bukur dhe teknikės sė lartė.
Champions

Barca vs RealSfidave nė kampionat dhe nė finalen e Kupės, kėtė vit do t’u shtohen
edhe ato nė Ligėn e Kampioneve. Do tė jenė dy pėrballje qė vlejnė njė
vend nė finalen e "Uemblit”, nė kompeticionin mė tė rėndėsishėm europian
pėr klube. Pikėrisht kjo finale duket edhe ēmimi qė kėrkon tė arrijė
Zhoze Murinjo, trajneri qė ėshtė nė lojė pėr t’u bėrė i pari qė e fiton
tre herė Champions League me tre skuadra tė ndryshme. Ndėrsa Ksabi
Alonso linte fushėn e "Ėhite Hart Lane” tė mėrkurėn nė mbrėmje, mendimet
e tij ishin pikėrisht te Barcelona."Tani, ėshtė njė realitet”, tha mesfushori. E nė fakt, kurrė nuk kishte
ndodhur njė gjė e tillė. Ndeshjet mė tė shumta mes Realit e Barēės
regjistrohen nė vitin 1916, 4 nė 21 ditė. Por, atėherė nuk kishte Kupa
Evrope dhe ky ėshtė njė takim i vėrtetė me historinė. Pasi u vendos
zyrtarisht pėrballja gjysmėfinale, gazetat katalanase shkruanin: "Tani,
lidhni rripat”. Pėrgjigja e atyre madrilene nuk vonoi. "Dhe tani pėr
Barcelonėn”, shkruante "AS”.


UrrejtjaZhoze Murinjo e nisi karrierėn e tij nė Katalonjė, te Barcelona, por nė
kėtė krahinė tė bukur tė Spanjės, njerėzit shfrytėzojnė ēdo mundėsi pėr
tė sharė e kritikuar teknikun portugez. Por, nuk qėndrojnė pas edhe
mediat, qė nė Spanjė janė tė ndara si me thikė. Madje, edhe lajmi i mirė
bėhet i keq. Ndėrsa Reali fitonte 3-0 me Atletiko Bilbaon njė javė mė
parė, "El Mundo Deportivo” shkruante me tallje: "Njė shpullė nė fytyrė
pėr Zhoze Murinjon”, referuar humbjes nė klasike.Ndėrkohė, gazeta pro madrilene "Marca” ka kritikuar ashpėr fushatėn e
Barcelonės, qė i ėshtė referuar "manatės” (pesė golave) tė muajit
nėntor. Ajo i ka quajtur komentet e ardhura nga Barcelona si "agresive
dhe provokative”. Po ashtu, pasi Pep Guardiolės i shkau goja nė fund tė
ndeshjes me Shaktjorin, duke thėnė nė konferencė pėr shtyp se "Barcelona
tani ėshtė nė finale”, "Marca” nuk ngurroi aspak ta sulmonte, duke e
quajtur arrogant dhe njeri qė nuk e njeh respektin. Guardiola e harroi
pėrballjen me Realin dhe mė pas kėrkoi falje, por kjo nuk mjaftoi pėr tė
zbutur mediat e kryeqytetit.(BW)

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
kejla
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 831
Registration date : 09/09/2010
Age : 33
Location : shteti albania qyteti me i miri nga veriu

MesazhTitulli: Re: Klasikja “ēmend” Evropėn, spektakli i takon Spanjės   14.04.11 22:02

imagjino ne familjen time cfare tifozlleku
jemi te ndare , kryetaret e grupeve une dhe babai kundershtare te flakte hahahahah
epo ka lezet te shohesh ndeshje te tilla

w real buzqesh

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


................Se lumi me i vogel ne fund
diku ne det shkon e prehet.......................

Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Re: Klasikja “ēmend” Evropėn, spektakli i takon Spanjės   15.04.11 0:05

ka lezet kur shikon barcen qe te shpartallon k, ronaldo vitin tjeter do jet te milani buzqesh

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
kejla
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 831
Registration date : 09/09/2010
Age : 33
Location : shteti albania qyteti me i miri nga veriu

MesazhTitulli: Re: Klasikja “ēmend” Evropėn, spektakli i takon Spanjės   17.04.11 19:57

Barca shpartallon C.Ronaldon ahahahahahah
me 10 lojtare per 40 minuta dhe Barca pesoi edhe nje gol ahahahahhaahah sa qejf
vetem se ........
mendova pas golit dhe mbetjes me 10 lojtare thashe do e haje te gjalle Realin jo vetem ta shpartalloje
por nuk thone kot mendja e madhe e zeza e te zotit :P
w Real ne pritje te ndeshjes tjeter buzqesh

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


................Se lumi me i vogel ne fund
diku ne det shkon e prehet.......................

Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
kejla
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 831
Registration date : 09/09/2010
Age : 33
Location : shteti albania qyteti me i miri nga veriu

MesazhTitulli: Re: Klasikja “ēmend” Evropėn, spektakli i takon Spanjės   28.04.11 2:42

bo sa inate po sa inate.......

ww Real "Mbreti i Spanjes" , e pate golin e Ronaldos
po nuk them kot une qe cdo lajm i mire vjen me 1 te keq Reali 0 Barca 2 ska shume shanse te kualifikohet Reali uuuuuuuuuuuu sa inate nejse tre ndeshje 3 here relai me 10 lojtare .
te shohim nese do behen 11 kunder 9 ne ndeshjen tjeter , do ishte fiks se ndryshe sben Gol dot ai pleshti i shemtuar qe tia shtyp kpken

W Real Madrit dhe ndo 1 mrekulli mund te dergoje ne finale

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


................Se lumi me i vogel ne fund
diku ne det shkon e prehet.......................

Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Re: Klasikja “ēmend” Evropėn, spektakli i takon Spanjės   02.05.11 21:25

Shiko kur te haje 5 gola tjer tani reali :P

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
kejla
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 831
Registration date : 09/09/2010
Age : 33
Location : shteti albania qyteti me i miri nga veriu

MesazhTitulli: Re: Klasikja “ēmend” Evropėn, spektakli i takon Spanjės   03.05.11 1:50

:P

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


................Se lumi me i vogel ne fund
diku ne det shkon e prehet.......................

Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
kejla
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 831
Registration date : 09/09/2010
Age : 33
Location : shteti albania qyteti me i miri nga veriu

MesazhTitulli: Re: Klasikja “ēmend” Evropėn, spektakli i takon Spanjės   03.05.11 1:51

se harrova ....kush parashikon qe te dale me karton te kuq kesaj here ...............jo ne menyre qe te arrije te fitoje barca :P

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


................Se lumi me i vogel ne fund
diku ne det shkon e prehet.......................

Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Re: Klasikja “ēmend” Evropėn, spektakli i takon Spanjės   08.05.11 4:34

nderro skuader kejla leri kartonat ose me thua me cin do jeshe ne finale?

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
kejla
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 831
Registration date : 09/09/2010
Age : 33
Location : shteti albania qyteti me i miri nga veriu

MesazhTitulli: Re: Klasikja “ēmend” Evropėn, spektakli i takon Spanjės   08.05.11 8:09

mendoj qe e di ti .....se je i zgjuar jo per gje tjeter buzqesh

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


................Se lumi me i vogel ne fund
diku ne det shkon e prehet.......................

Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Re: Klasikja “ēmend” Evropėn, spektakli i takon Spanjės   11.05.11 11:03

mendoj se do jesh kunder barces hahaahahah e ke te humbur :P

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
kejla
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 831
Registration date : 09/09/2010
Age : 33
Location : shteti albania qyteti me i miri nga veriu

MesazhTitulli: Re: Klasikja “ēmend” Evropėn, spektakli i takon Spanjės   14.05.11 0:19

:P

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


................Se lumi me i vogel ne fund
diku ne det shkon e prehet.......................

Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Re: Klasikja “ēmend” Evropėn, spektakli i takon Spanjės   15.05.11 23:16

Kejla sa u rrahe rreali ste kam pare me hmmm :P

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
kejla
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 831
Registration date : 09/09/2010
Age : 33
Location : shteti albania qyteti me i miri nga veriu

MesazhTitulli: Re: Klasikja “ēmend” Evropėn, spektakli i takon Spanjės   30.05.11 22:03

lere kur u rrah reali po kur u rrah Manchester
ej serio kur fitoi Barcelona po mendoja forumin ,,,,,,,,,e di sa inate me vjen
nejse nuk thone kot fitofte me i mire ......dhe normale barca fitoi ( per iantin tim)

shyqyr zotit momentalisht jemi pa futboll ..........ka qene nej periudhe shume e ngarkuar me futbollin ...........................Barca ne catine e evropes .......bukur shume ........tani harrojeni ket lajm :P

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


................Se lumi me i vogel ne fund
diku ne det shkon e prehet.......................

Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Re: Klasikja “ēmend” Evropėn, spektakli i takon Spanjės   02.06.11 21:52

kejla ajo fjale qe the barca ne catine tone dhe bukur shume duhet ta thuash me plot gojen sepse duam nuk duam ne bacra sot per sot nuk ka ufa apo robote ti rrafi luan futboll me te mire sot per sot e them edhe nje her nqs do me pa futboll loje te bukur spektakel vetem barca e ben asnje skuader tjeter ;)

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
kejla
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 831
Registration date : 09/09/2010
Age : 33
Location : shteti albania qyteti me i miri nga veriu

MesazhTitulli: Re: Klasikja “ēmend” Evropėn, spektakli i takon Spanjės   06.06.11 2:08

po mire ore e pranoj ..........nga halli po gjithsesi tifozee saj sbehem kurre ncuq merzit

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


................Se lumi me i vogel ne fund
diku ne det shkon e prehet.......................

Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Re: Klasikja “ēmend” Evropėn, spektakli i takon Spanjės   10.06.11 10:23

ti ke inate perse luan futboll me mire ose pse ska skuader tjeter ta rrahi barcen prandaj ke inat po mos u lodh kot se ska skuader sot per sot vetem milan mund ta rrahi forzza ac milan Smile

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Klasikja “ēmend” Evropėn, spektakli i takon Spanjės   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Klasikja “ēmend” Evropėn, spektakli i takon Spanjės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Sport :: Futbolli :: Kampionati Spanjoll-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Create a forum on Forumotion | Society and Culture | Beauty, Celebrities, Fashion | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblog