Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Grindet me nėnėn, e mitura “ngushėllohet” njė javė te 5 meshkuj (E lexuar 41 herė)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Denisa
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 254
Registration date : 10/11/2010
Age : 24
Location : Diku aty me ju

MesazhTitulli: Grindet me nėnėn, e mitura “ngushėllohet” njė javė te 5 meshkuj (E lexuar 41 herė)    16.04.11 23:20

Tiranė - Mosmarrėveshjet me nėnėn e saj duket se kanė detyruar njė
15-vjeēare tė arratiset duke gjetur “ngushėllim” tek pesė meshkuj.

Protagoniste
e kėsaj ngjarje ėshtė 15-vjeēarja Kejsi D., e cila rezultonte e zhdukur
prej njė javė ndėrsa policia ka mundur ta gjej atė vetėm pak orė mė
parė.

Ka qenė nėna e vajzės e cila ėshtė paraqitur njė javė mė
parė nė ambientet e komisariatit tė policisė nr.2, pėr tė denoncuar
zhdukjen e tė bijės.

Nga policia mėsohet se prindėrit e 15-vjeēares ishin tė ndarė dhe ajo jetonte vetėm me tė ėmėn.

Ndėrkohė qė nė deklaratėn e saj gruaja ėshtė shprehur se vajza ishte larguar nga banesa pa lėnė adresė dhe nuk ishte kthyer mė.

Pas
denoncimit forcat e komisariatit tė policisė nr.2, nisėn hetimet pėr tė
gjetur Kejsin. Kėshtu pėr mėse njė javė kėrkimesh policia mundi tė
zbulonte vendndodhjen e tė miturės vetėm pak orė mė parė.

Ajo u
mor nė pyetje nė prani tė psikologes nė komisariat. Duke iu referuar
dėshmisė sė saj, policia u shpreh se e mitura ishte larguar me dėshirėn e
saj pas mosmarrėveshjeve qė kishte me tė ėmėn.

“U grinda me
mamanė dhe u largova nga shtėpia. Gjatė kėsaj kohe kam qėndruar me tė
dashurin tim” mėsohet tė ketė deklaruar para oficerėve tė policisė
kriminale e mitura. Mirėpo policia ka dyshime se gjatė njė javė vajza ka
“bashkėjetuar” me 5 meshkujt, gjė e cila ėshtė nė hetim e sipėr.

e.t/NOA

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Do ta
dish nga vij? Nga nje vend qe quhet Shqiperi... Nje vend qe shquhet per
trimeri...
Aty ku gjaku nuk falet, por lahet para se te thahet..Toka qe me dha
emrin shqiptare e para gjithe botes per kete jam krenare.http://wWw.yougodec.Com
Do Te Dua kur te kem ...
qe te kem kur te Te Dua... ♥♥

Le plus
lourd fardeau, c'est d'exister sans vivre.-Victor Hugo

Kur injoranca flet ...
Inteligjenca buzeqesh ne heshtje ...♥♥

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougodec.Com
 
Grindet me nėnėn, e mitura “ngushėllohet” njė javė te 5 meshkuj (E lexuar 41 herė)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Tė njihemi me njėri tjetrin :: Rinia Shqiptare-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | Society and Culture | Celebrity, star | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs