Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Forumet rinore politike dhe rinia sot

Shko poshtė 

mendoni se eshte me oportune qe rinia ta kaloje kohen e lire vetem neper kafe , apo do te ishtew me e udhes qe te mereshin me aktivitete politike rinore. ne 5 alternativat e meposhtme do te rreshtojme forumet rinore politike ne shqiperi .
 Levizja Rinore per integrim (LRI)
 Forumi rinor eurosocialist shqipetar (FRESSH)
 Forumi rinor i partise demokratike (FRPD)
 Forumi rinor i partise demokrate te re (FORERI)
Shiko rezultatin
AutoriMesazh
Denisa
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 254
Registration date : 10/11/2010
Age : 24
Location : Diku aty me ju

MesazhTitulli: Forumet rinore politike dhe rinia sot   16.04.11 23:53

Levizja Rinore pėr integrim (LRI)


Sa per nirin e sodit sad
per sod te veqant jan ata njerz qe ndjejn shpirtnisht problemet
sociale,ekonomike qe vin nga diktatura politike,e sidomos vajzat jan aq
shum telarguara nga antipolitika kjo po shihet por kemi edhe
individualisht si persona dhe jan shum te qarta mir keq te perkrahin
dhe te ndihmojn ne menyr me modeste vetem perpare .

Nje Levizje
qe na dueht ; ajo dueht te ket bazat Ne shqipri kosovč shqiptarve ne
maqedonij,shqiptarve ne mal te zi,shqiptarve ne tri komunat e serbis
Preshev bujanovc medvegj.
Mbas kesaj gjdo forum mendoj se duhet te
ket nje shoqat me nje qellim te caktuar si vizion,dhe nje organizat
humanitare ,ndryshe smund te egzistoj gjat ...

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Do ta
dish nga vij? Nga nje vend qe quhet Shqiperi... Nje vend qe shquhet per
trimeri...
Aty ku gjaku nuk falet, por lahet para se te thahet..Toka qe me dha
emrin shqiptare e para gjithe botes per kete jam krenare.http://wWw.yougodec.Com
Do Te Dua kur te kem ...
qe te kem kur te Te Dua... ♥♥

Le plus
lourd fardeau, c'est d'exister sans vivre.-Victor Hugo

Kur injoranca flet ...
Inteligjenca buzeqesh ne heshtje ...♥♥

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougodec.Com
Denisa
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 254
Registration date : 10/11/2010
Age : 24
Location : Diku aty me ju

MesazhTitulli: Re: Forumet rinore politike dhe rinia sot   16.04.11 23:54

pak me lart permendem disa nga forumet kryesore politike ne shqiperi.
Jane vertet shume, dhe seicili ka antaresine e vet. Por une mendoj dhe
nuk besoj se jam i gabuar, se forumi politik rinor i Levizjes Socialiste
per Integrim (LSI-se), qe eshte LRI-ja, eshte forumi me i mire. E them
me sinqeritet qe une nuk jam antar, jam thjesht nje simpatizant, por
shoket dhe miqte qe jane brenda ketij forumi me kane treguar.
Do te doja mendimin tuaj persa i perket forumeve rinore politike dhe sidomos LRI-se

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Do ta
dish nga vij? Nga nje vend qe quhet Shqiperi... Nje vend qe shquhet per
trimeri...
Aty ku gjaku nuk falet, por lahet para se te thahet..Toka qe me dha
emrin shqiptare e para gjithe botes per kete jam krenare.http://wWw.yougodec.Com
Do Te Dua kur te kem ...
qe te kem kur te Te Dua... ♥♥

Le plus
lourd fardeau, c'est d'exister sans vivre.-Victor Hugo

Kur injoranca flet ...
Inteligjenca buzeqesh ne heshtje ...♥♥

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougodec.Com
 
Forumet rinore politike dhe rinia sot
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Tė njihemi me njėri tjetrin :: Rinia Shqiptare-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a blog