Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Blake Lively femra mė e dėshiruar nė botė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Denisa
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 254
Registration date : 10/11/2010
Age : 24
Location : Diku aty me ju

MesazhTitulli: Blake Lively femra mė e dėshiruar nė botė   17.04.11 0:04

Blake LivelySHBA- Ylli i dramės televizive “Gossip Girl”, Blake Lively, ėshtė
shpallur femra mė e dėshiruar nė botė pas njė sondazhi, nė tė cilin kanė
votuar pesė milionė meshkuj. Lajmi ėshtė bėrė publik nga sajti amerikan
ABC Neės.

Aktorja 23-vjeēare ka mposhtur bukuroshe tė tilla, si
Katy Perry, Scarlett Johansson e Cheryl Cole, pėr tė kryesuar sondazhin e
realizuar nga AskMen.com. Ndėrkohė, aktorja e filmit “Black Sėan”, Mila
Kunis, ėshtė renditur e dyta, derisa ylli i serialit “Modern Family”,
Sofia Vergara, ka zėnė vendin e tretė.

Dhjetė femrat mė tė dėshirueshme nė botė sipas sondazhit tė AskMen.com:
1. Blake Lively
2. Mila Kunis
3. Sofia Vergara
4. Selita Ebanks
5. Miranda Kerr
6. Cheryl Cole
7. Scarlett Johansson
8. Katy Perry
9. Anne Hathaėay
10. Jessica Pare

Mila KunisSofia Vergara


Selita EbanksMiranda KerrCheryl ColeScarlett Johansson

Katy PerryAnna HathawayJessica Pare


wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Do ta
dish nga vij? Nga nje vend qe quhet Shqiperi... Nje vend qe shquhet per
trimeri...
Aty ku gjaku nuk falet, por lahet para se te thahet..Toka qe me dha
emrin shqiptare e para gjithe botes per kete jam krenare.http://wWw.yougodec.Com
Do Te Dua kur te kem ...
qe te kem kur te Te Dua... ♥♥

Le plus
lourd fardeau, c'est d'exister sans vivre.-Victor Hugo

Kur injoranca flet ...
Inteligjenca buzeqesh ne heshtje ...♥♥

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougodec.Com
Denisa
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 254
Registration date : 10/11/2010
Age : 24
Location : Diku aty me ju

MesazhTitulli: Re: Blake Lively femra mė e dėshiruar nė botė   17.04.11 0:05

Nuk e di pse po mua kjo ne fytyre s'me pelqen fare. Sec ka nje surrat
prej qaramaneje, qe te jep pershtypjen sikur rri e qan 24 oret e dites E njejte si ajo Ellen Pompeo e Grey's Anatomy.

Nga ato ne liste dot e vecoja vetem # 6. Cheryl Cole dhe # 7. Scarlett Johansson, te tjerat s'ia vlejne te komentohen.http://www.galsh.com/pic-2014-_Blake_Lively_.html

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Do ta
dish nga vij? Nga nje vend qe quhet Shqiperi... Nje vend qe shquhet per
trimeri...
Aty ku gjaku nuk falet, por lahet para se te thahet..Toka qe me dha
emrin shqiptare e para gjithe botes per kete jam krenare.http://wWw.yougodec.Com
Do Te Dua kur te kem ...
qe te kem kur te Te Dua... ♥♥

Le plus
lourd fardeau, c'est d'exister sans vivre.-Victor Hugo

Kur injoranca flet ...
Inteligjenca buzeqesh ne heshtje ...♥♥

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougodec.Com
 
Blake Lively femra mė e dėshiruar nė botė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Moda dhe Estetika-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblog.com