Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

  Dhjetė milion dollarė pėr autobiografi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Denisa
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 254
Registration date : 10/11/2010
Age : 24
Location : Diku aty me ju

MesazhTitulli: Dhjetė milion dollarė pėr autobiografi    17.04.11 21:21


Aktori problematik Charlie Sheen ka plane tė mėdha pėr tė fituar para
tani pasi seria e tij “Two and a Half Men”, ėshtė anuluar, pasi ėshtė nė
bisedime pėr njė shumė prej 10 milion dollarė pėr tė shkruar
autobiografinė e jetės sė tij.

Jeta personale dhe profesionale e
yllit javėve tė fundit ishte nė krizė tė thellė, pasi ai ishte
hospitalizuar pas njė ndeje tė egėr me prostituta dhe drogė. Ai kishte
filluar rehabilitimin nė shtėpinė e tij, por nuk kishte mundur tė rrijė
jashtė telasheve, pasi kishte njė pėrplasje tė ashpėr me autorin e
serisė nė fjalė, duke shtyrė producentėt qė ta anulojnė kėtė seri pėr
pjesėn e mbetur tė sezonit.

Por Sheen nuk dorėzohet dhe tani
planifikon tė botojė njė libėr shpėrthyes, i cili mban titullin ‘When
The Laughter Stopped’ dhe ėshtė nė negociata me botues tė shumtė dhe
pritet tė fitojė 10 milion dollarė.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Do ta
dish nga vij? Nga nje vend qe quhet Shqiperi... Nje vend qe shquhet per
trimeri...
Aty ku gjaku nuk falet, por lahet para se te thahet..Toka qe me dha
emrin shqiptare e para gjithe botes per kete jam krenare.http://wWw.yougodec.Com
Do Te Dua kur te kem ...
qe te kem kur te Te Dua... ♥♥

Le plus
lourd fardeau, c'est d'exister sans vivre.-Victor Hugo

Kur injoranca flet ...
Inteligjenca buzeqesh ne heshtje ...♥♥

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougodec.Com
 
Dhjetė milion dollarė pėr autobiografi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Arti dhe Kultura :: Kinematografia-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs