Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Monotoni jete...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Denisa
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 254
Registration date : 10/11/2010
Age : 24
Location : Diku aty me ju

MesazhTitulli: Monotoni jete...   17.04.11 21:38

Kur bie shi ne piano,shkel kujtimi mbi te kaluaren e nje vajze qe su
rrit dot kurre.Papritur kur ne rritem harrojme ate qe kemi dashur ate
qe kemi enderruar per te vetmin fakt"Braktisje"...

Sot ika diku
larg me fluturim, dhe pashe nga larg sesi bota mbidhej behej e vogel,
perplaseshin rete,perqafoheshin shtetet me njeri -tjetrin,lumenjte
rridhin ne shtratin e njeri tjetrin cdo behesh ne nje te vetme kurse ne
su takuam kurre.Ulem,nuk mund te mbledh dot ndenjat lotet te ti shkruaj
te ta them ate qe me mundoi ne kete kohe"Dashurine"
Ulem po gjunjte ,
duart ,kembet ,trupi,me dridhet sepse se pranoj dot kurre qe ne u
ndame.Ishte dikush qe na shkaterroi dashurine, nje femer qe hyri mes
nesh dhe hodhi poshte endrren e nje femre tjeter,te nje vajze, te nje
nene qe do te donte te ishte per femijet e tu.
Sot i urrej
femrat,urrej faktit e te paturi nje shoqe ti besosh asaj qenie qe
zvarritet pa kembe e vetem e vetem te te shkaterroj ty.Nje femer eshte
gjeja me e peshtire qe mund te kem njohur,sepse ajo te prish ate qe ti
ke kohe qe mezi e nderton.Sot mos me pyet si ndihem,edhe pse dhimbja me
mundon ndoshta mendoj se kjo ishte menyra me mire per tu ndare per te
provuar sesa me do.
Fluturoj diku larg...shtetet perqafohen,rete bashkohen,lumenjte rrjedhin bashke kurse ne nuk mundem dot te ndaheshin si njerez.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Do ta
dish nga vij? Nga nje vend qe quhet Shqiperi... Nje vend qe shquhet per
trimeri...
Aty ku gjaku nuk falet, por lahet para se te thahet..Toka qe me dha
emrin shqiptare e para gjithe botes per kete jam krenare.http://wWw.yougodec.Com
Do Te Dua kur te kem ...
qe te kem kur te Te Dua... ♥♥

Le plus
lourd fardeau, c'est d'exister sans vivre.-Victor Hugo

Kur injoranca flet ...
Inteligjenca buzeqesh ne heshtje ...♥♥

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougodec.Com
 
Monotoni jete...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Arti dhe Kultura :: Letėrsia :: Ditari-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog