Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

  Ende tė ndjej afėr!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Denisa
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 254
Registration date : 10/11/2010
Age : 24
Location : Diku aty me ju

MesazhTitulli: Ende tė ndjej afėr!    17.04.11 21:41

ENDE TĖ NDJEJ AFĖR!!!

Dora jote lėmonte dorėn time
Sytė e tu shikonin sytė e mi
Tė buzėqeshur ledhatonim njėri-tjetrin
E kėtė e quanim LUMTURI..

Ecnim krahė pėr krahė..
Nėn petkun e natės thurrnim endėrra..
Nga tė ftohtit me mbroje nė pėrqafim
E bota ishte e jona ♥♥!!

Aroma jote me zgjonte ēdo mengjes
E me aromėn tėnde flija
Ishe ti ai qe mė bėri tė kuptoj
Se ēka ishte DASHURIA...

Tė dua tė thashė
Tė dua me the
E nga ti vazhdoj
Tė kujtoj puthjen qė tek unė le..

Siē di tė luajė jeta
Tė futi edhe ty nė lojė mirė
Lartė tė mori
Pa tė thėnė unė LAMTUMIRĖ…

Ēdo natė shikoj qiellin
Dhe pėr ty mendoj
Pėr ato pak ditė qė jetės na I dhanė JEHONĖ..

Je lartė por unė afėr tė ndjej,
Afėr tė kam dhe me ty nė ēdo minute
Tė jetės jam…

Tė ndjej afėr kur drite mė bėn..
Kur tė shikoj nė qiell e shoh si buzėqesh
E tek unė lind njė shpresė,,,

Tė dua edhe pse s’je me mua
Tė dua edhe pse me s’mund
Te te kem...
Por prap endėrroj qe nė botėn tjetėr
Nė gjirin tėnd tė jem...

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Do ta
dish nga vij? Nga nje vend qe quhet Shqiperi... Nje vend qe shquhet per
trimeri...
Aty ku gjaku nuk falet, por lahet para se te thahet..Toka qe me dha
emrin shqiptare e para gjithe botes per kete jam krenare.http://wWw.yougodec.Com
Do Te Dua kur te kem ...
qe te kem kur te Te Dua... ♥♥

Le plus
lourd fardeau, c'est d'exister sans vivre.-Victor Hugo

Kur injoranca flet ...
Inteligjenca buzeqesh ne heshtje ...♥♥

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougodec.Com
 
Ende tė ndjej afėr!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Arti dhe Kultura :: Letėrsia :: Ditari-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs