Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Teste tė matures dhe provime pranuese.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Denisa
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 254
Registration date : 10/11/2010
Age : 24
Location : Diku aty me ju

MesazhTitulli: Teste tė matures dhe provime pranuese.   17.04.11 22:32

Ne kete rubrik do ti keni te gjith testet e matures prej viti 2008


Matematikor_qershor_testi_a.pdf (390.35 KB - E shkarkuar 444 Herė.)
Matematikor_qershor_testi_b.pdf (416.9 KB - E shkarkuar 179 Herė.)


GJIMNAZI NATYROR


Natyror_qershor_testi_a.pdf (348.48 KB - E shkarkuar 353 Herė.)
Natyror_qershor_testi_b.pdf (377.86 KB - E shkarkuar 149 Herė.)GJIMNAZI SHOQERORShoqeror_qershor_testi_A.pdf (360.69 KB - E shkarkuar 140 Herė.)
Shoqeror_Qershor_testi_B.pdf (344.77 KB - E shkarkuar 67 Herė.)wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Do ta
dish nga vij? Nga nje vend qe quhet Shqiperi... Nje vend qe shquhet per
trimeri...
Aty ku gjaku nuk falet, por lahet para se te thahet..Toka qe me dha
emrin shqiptare e para gjithe botes per kete jam krenare.http://wWw.yougodec.Com
Do Te Dua kur te kem ...
qe te kem kur te Te Dua... ♥♥

Le plus
lourd fardeau, c'est d'exister sans vivre.-Victor Hugo

Kur injoranca flet ...
Inteligjenca buzeqesh ne heshtje ...♥♥

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougodec.Com
Denisa
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 254
Registration date : 10/11/2010
Age : 24
Location : Diku aty me ju

MesazhTitulli: Re: Teste tė matures dhe provime pranuese.   17.04.11 22:34

GJIMNAZI GJUHESOR

gjuhesor_qershor_testi_a.pdf (291.08 KB - E shkarkuar 87 Herė.)
gjuhesor_qershor_testi_b.pdf (270.84 KB - E shkarkuar 54 Herė.)


SHKOLLA PROFESIONALE

Profesionale_qershor_testi_A.pdf (266.41 KB - E shkarkuar 136 Herė.)
Profesionale_Qershor_testi_b.pdf (287.7 KB - E shkarkuar 69 Herė.)


Kėtu do tė ketė teste dhe provime nga matematika qė bien neper fakultetet ku ka matematik provim pranues .


FSHMN-Matematik,shkenc kompjuterike


Provimet2008-1.pdf (51.33 KB - E shkarkuar 223 Herė.)
Provimet2007.doc (75.5 KB - E shkarkuar 124 Herė.)
Shkenca Kmpjuterike 2004 Shtator.pdf (183.57 KB - E shkarkuar 145 Herė.)
Provimet2008-1.pdf (51.33 KB - E shkarkuar 135 Herė.)

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Do ta
dish nga vij? Nga nje vend qe quhet Shqiperi... Nje vend qe shquhet per
trimeri...
Aty ku gjaku nuk falet, por lahet para se te thahet..Toka qe me dha
emrin shqiptare e para gjithe botes per kete jam krenare.http://wWw.yougodec.Com
Do Te Dua kur te kem ...
qe te kem kur te Te Dua... ♥♥

Le plus
lourd fardeau, c'est d'exister sans vivre.-Victor Hugo

Kur injoranca flet ...
Inteligjenca buzeqesh ne heshtje ...♥♥

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougodec.Com
 
Teste tė matures dhe provime pranuese.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Shkencat Ekzakte :: Matematike & Gjeometri-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com