Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Video: Gol pėr 3 sekonda

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Denisa
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 254
Registration date : 10/11/2010
Age : 24
Location : Diku aty me ju

MesazhTitulli: Video: Gol pėr 3 sekonda   17.04.11 23:30

Nė fakt, Almeida ka shėnuar golin mė tė shpejtė
nė historinė e futbollit, vetėm 3 sekonda nga fishkėllima e parė e
gjyqtarit nė ndeshjen kundėr Arganit, madje gol shumė tė bukur.


Quhet Karlos Almeida dhe ėshtė mesfushori i ekipit modest Futebol Club
de Oliveira de Hospital, qė i takon kategorisė sė katėrt tė futbollit
portugez.

Mirėpo, ky futbollist kėto ditė ka zėnė vend nė pjesėn mė tė madhe tė medieve anekėnd botės.

Nė fakt, Almeida ka shėnuar golin mė tė shpejtė nė historinė e
futbollit, vetėm 3 sekonda nga fishkėllima e parė e gjyqtarit nė
ndeshjen kundėr Arganit, madje gol shumė tė bukur.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Do ta
dish nga vij? Nga nje vend qe quhet Shqiperi... Nje vend qe shquhet per
trimeri...
Aty ku gjaku nuk falet, por lahet para se te thahet..Toka qe me dha
emrin shqiptare e para gjithe botes per kete jam krenare.http://wWw.yougodec.Com
Do Te Dua kur te kem ...
qe te kem kur te Te Dua... ♥♥

Le plus
lourd fardeau, c'est d'exister sans vivre.-Victor Hugo

Kur injoranca flet ...
Inteligjenca buzeqesh ne heshtje ...♥♥

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougodec.Com
 
Video: Gol pėr 3 sekonda
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Sport :: Sportet e Tjera-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblog