Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Tritol shtėpisė sė kandidatit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Denisa
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 254
Registration date : 10/11/2010
Age : 24
Location : Diku aty me ju

MesazhTitulli: Tritol shtėpisė sė kandidatit    17.04.11 23:39

Tritol shtėpisė sė kandidatit

18/04/2011 09:05Njė sasi ekzplozivi u
vendos rreth orės 1 e 50 minuta tė mėngjesit tė sė hėnės nė derėn e
apartamentit tė kandidatit tė Partisė Socialiste pėr minibashkinė 7,
Erjon Koka. (UPDATE)


Pėr fat tė mirė nga shpėrthimi nuk ka
patur tė lėnduar, ndėrsa banorėt e pallatit 33 nė rrugėn Kongresi i
Lushnjės nė kryeqytet janė pėrfshirė nga paniku.

Koka shprehet se, minutat e para pas shpėrthimit ishin pjesė e njė
situate kaotike jo vetėm pėr familjen e tij, por edhe pėr familjet e
fqinjėve tė tij.

“Normalisht ngelėm pak tė bllokuar se nuk arrinim tė merrnin veten nga
ajo qė ndodhi. Banorėt qė ishin kėtu dolėn tė shqėtesuar, pamė
njeri-tjetrin qė ishim mirė dhe ngelėm tė befasuar nga ajo qė ndodhi”,
deklaroi Erjon Koka.

32 vjeēari qė kandidon pėr herė tė parė pėr kryetar minibashkie shprehet
se nuk ėshtė konfliktuar kurrė me ndokėnd nė jetėn e tij dhe arsyet e
kėtij atentati ja faturon faktit tė garės elektorale.

“Normalisht nuk ka asnjė lidhje tjetėr, pasi edhe vetė si profesion dhe
tip s’kam pasur njė problem. Momentin qė unė dalė kanditat mė ndodh njė
ngjarje e tillė qė nuk ėshtė e vogėl”, tha Koka.

Policia nė komunikim e saj pėr median ka deklaruar se ėshtė duke punuar pėr zbardhjen e rrethanave dhe motiveve tė shpėrthimit.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Do ta
dish nga vij? Nga nje vend qe quhet Shqiperi... Nje vend qe shquhet per
trimeri...
Aty ku gjaku nuk falet, por lahet para se te thahet..Toka qe me dha
emrin shqiptare e para gjithe botes per kete jam krenare.http://wWw.yougodec.Com
Do Te Dua kur te kem ...
qe te kem kur te Te Dua... ♥♥

Le plus
lourd fardeau, c'est d'exister sans vivre.-Victor Hugo

Kur injoranca flet ...
Inteligjenca buzeqesh ne heshtje ...♥♥

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougodec.Com
 
Tritol shtėpisė sė kandidatit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Galeri? Ku ėshtė?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Al Forums :: Albania Today-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com