Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Rregulli pėr pastrim tė murit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Denisa
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 254
Registration date : 10/11/2010
Age : 24
Location : Diku aty me ju

MesazhTitulli: Rregulli pėr pastrim tė murit    17.04.11 23:53Shtėpia ėshtė i vetmi vend nė tė cilin jeni “zot i situatės”.
Nėse do t’i zbatoni kėto kėshilla tė dobishme, nė tė do tė ndiheni mė
rehat.
Rėndom, me thithėse pluhuri mund t’i pastroni muret pa
tapeta apo edhe me to. Me emulsion pėr pastrimin e njollave nga uji me
pastė nga soda e bukės do tė eliminoni ashklat nga mobiliet, gjurmėt e
ngjyrave tė ngjyrave tė stilolapsave, yndyrave dhe njolla tė tjera.
Hidhni dhe lėrini 10 minuta, pastaj fshijini me leckė tė njomė.
Pėr njolla tė yndyrta nė tapetat e murit – mbulojeni vendin e
njollosur dhe kalojeni mbi tė hekurin e ngrohtė derisa nga letra ta
thithė tėrė yndyrėn. /Telegrafi/

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Do ta
dish nga vij? Nga nje vend qe quhet Shqiperi... Nje vend qe shquhet per
trimeri...
Aty ku gjaku nuk falet, por lahet para se te thahet..Toka qe me dha
emrin shqiptare e para gjithe botes per kete jam krenare.http://wWw.yougodec.Com
Do Te Dua kur te kem ...
qe te kem kur te Te Dua... ♥♥

Le plus
lourd fardeau, c'est d'exister sans vivre.-Victor Hugo

Kur injoranca flet ...
Inteligjenca buzeqesh ne heshtje ...♥♥

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougodec.Com
 
Rregulli pėr pastrim tė murit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: LifeStyle-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com