Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Pse Zemrat vuajne atehere Kur duhen shume ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Pse Zemrat vuajne atehere Kur duhen shume ?   10.07.09 4:45

Dhembia trupore dhe dhpirterore qe te shkakton eshte e pa mase .
Simptomat e saj fillojne me anoreksine apo me apo me ataket e urise ,
per te vazhduar me tej me pagjumesine derisa arrin ne gjendie letargjie
te plote.Nuk te gezon me asgje ! Nuk ke deshire me te takosh miqte !
Gjithcka qe me pare te zbaviste tani te duket e pa kuptimte ! Dikur te
pelqiente te vrapoje ,ndersa tani te duket nje vuajtje fizike . Tingujt
muzikore te krijojne pershtypjen se edhe disku lengon nje brenge ,ashtu
sikurse edhe zemra jote . Brenga behet stresante atehere kur nuk te le
te perqendrohesh me ne mesim dhe notat e tua marrin tatepjeten .


Edhe pse perfundimi I nje brenge dashurie eshte gjithnje vuajtja , vajzat dhe djemte e perjetojne ate ne menyra te ndryshme.


Gjithcka hidhet pas krahehe – Fatkeqsisht edhe dashuria…(Kur te vajon zemra)

E
fillojme me lajmin e mire : Brenga e dashurise kalon ashtu sikur kalon
dhembia e dhemballes apo kola e rende. Vjen nje moment kur mund te
qeshesh perseri ,te flirtosh si askush tjeter , dhe te gjesh serish
vetbesimin e humbur .
Ndersa tani lajmi I keq : brenga e dashurise
shkakton te njejten vuajtje edhe pse ke pak kohe I/e dashuruar ; edhe
pse lidhja juaj nuk mund te quhej nje lidhje e vertete.. Thelle ne
zemer perseri te ther ,kur e kupton se kjo dashuri nuk ka asnje te
ardhme .

E PADISKUTUESHME ESHTE DICKA : CDO NJERI BEHET PRE E
SAJ PER NE NJE MOMENT ! Statistikat tregojme se nje here ne vit
deshtojme ne dashuri.pse zemrat vuajne ateher kur duhen shume

jam shum pak te dhena , nuk di cte them ,
ji me shume tolerante, (korigjo gabimet) , mesohu te falesh, por mbi te gjitha dashuro.

Dashuria sjell Dashuri

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 27
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Pse Zemrat vuajne atehere Kur duhen shume ?   03.02.10 8:55


Po vuajne e pra se duhen shume.:P

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


http://wWw.al-forums.com


Kudo qe te jem,ne zemer do te kem.nuk e di sa gjat por jam i sigurt qe do jesh edhe per kte nat..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
elenita
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009
Age : 30
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: Pse Zemrat vuajne atehere Kur duhen shume ?   21.09.10 5:44

ehuuuuuuuu me trashe pse mi bo keto postimet kaq te gjata re??? :@
hec tani ma thuaj me dy fjal!!!

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Femer mos qaj kot, se tualeti yt vlen me shume se ai idjot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 27
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Pse Zemrat vuajne atehere Kur duhen shume ?   21.09.10 8:20

Per motren time qe e kam sh xhan..Smile nje buqet me lule..buzqesh

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


http://wWw.al-forums.com


Kudo qe te jem,ne zemer do te kem.nuk e di sa gjat por jam i sigurt qe do jesh edhe per kte nat..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
elenita
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009
Age : 30
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: Pse Zemrat vuajne atehere Kur duhen shume ?   21.09.10 10:59

a te vdes un per ty sa i mire qe je!!! heeee ka njeri vella si e kam une eee?? he keni, jak skeni se vetem nje eshte dhe esht tutto mio ;)

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Femer mos qaj kot, se tualeti yt vlen me shume se ai idjot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 27
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Pse Zemrat vuajne atehere Kur duhen shume ?   21.09.10 11:20

He e pra he foli nje cik ketyre...SmileSmile He po ju keni moter kshu si kam une jak skeni epo aty te plasni..ahahah:)

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


http://wWw.al-forums.com


Kudo qe te jem,ne zemer do te kem.nuk e di sa gjat por jam i sigurt qe do jesh edhe per kte nat..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
elenita
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009
Age : 30
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: Pse Zemrat vuajne atehere Kur duhen shume ?   21.09.10 21:18

vuajn se skan pune tjeter, ateher per te kaluar kohen vendosin te vuajn :P

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Femer mos qaj kot, se tualeti yt vlen me shume se ai idjot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Re: Pse Zemrat vuajne atehere Kur duhen shume ?   21.09.10 22:14

jo nuk eshte ajo qe skan cfar bejne dhe vuajne dakort kur ske me cfar meresh te rrin mendja atje dhe vuan me shume por jo sidoqofte edhe te meresh me pune prap nqs ke qen i dashuruar marrezisht dmth te ket qen nje dashuri e vertet dhe je ndare vuan shume duhet te kaloj nje fare kohe e gjate qe ta kalosh ate vuajtje dhe prap sado ka raste qe e mendon ndonje here

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
elenita
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009
Age : 30
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: Pse Zemrat vuajne atehere Kur duhen shume ?   22.09.10 2:22

zemrat vuajn se jan idjota si puna ime ne ket moment!!!

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Femer mos qaj kot, se tualeti yt vlen me shume se ai idjot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Re: Pse Zemrat vuajne atehere Kur duhen shume ?   22.09.10 4:08

nuk besoj se eshte ajo sepse nuk eshte vetem zemra jote qe ka vuajtur por te gjithe ata qe kan dashuru me te vertet kan vuajtur merzit

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 27
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Pse Zemrat vuajne atehere Kur duhen shume ?   22.09.10 4:39

[b]Hej Zemrat nuk vuajn vetem kur duhen Por vuajn edhe kur urrehen...Edhe vuajn kur duhen sepse duhen mo lal..ndersa kur nuk duhen ka thjesht keqardhje ose dhimbshuri..SmileSmile

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


http://wWw.al-forums.com


Kudo qe te jem,ne zemer do te kem.nuk e di sa gjat por jam i sigurt qe do jesh edhe per kte nat..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
elenita
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009
Age : 30
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: Pse Zemrat vuajne atehere Kur duhen shume ?   22.09.10 21:44

YouGoDe shkruajti:
nuk besoj se eshte ajo sepse nuk eshte vetem zemra jote qe ka vuajtur por te gjithe ata qe kan dashuru me te vertet kan vuajtur merzit

zemra ime nuk po vunte se donte dike, po vunte se donte me heq qafe njonin se esdhte kokrra e katnarit dhe i cop debili!!

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Femer mos qaj kot, se tualeti yt vlen me shume se ai idjot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 27
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Pse Zemrat vuajne atehere Kur duhen shume ?   23.09.10 1:49

Ahhh Sa inat qe Qe ste ka vvlai afer qe te te mbronte...SA inat qe jemi larg..merzit merzit

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


http://wWw.al-forums.com


Kudo qe te jem,ne zemer do te kem.nuk e di sa gjat por jam i sigurt qe do jesh edhe per kte nat..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Pse Zemrat vuajne atehere Kur duhen shume ?   23.09.10 7:15

Nuk ka dashuri pa vuatje sic nuk ka burre (djale) pa qčn Xheloz _::D

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
elenita
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009
Age : 30
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: Pse Zemrat vuajne atehere Kur duhen shume ?   23.09.10 10:48

Network shkruajti:
Nuk ka dashuri pa vuatje sic nuk ka burre (djale) pa qčn Xheloz _::D

pse femer jo xheloze egziston ne ket bot??

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Femer mos qaj kot, se tualeti yt vlen me shume se ai idjot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 27
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Pse Zemrat vuajne atehere Kur duhen shume ?   24.09.10 4:18

Femrat jane me xheloze..:D:D

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


http://wWw.al-forums.com


Kudo qe te jem,ne zemer do te kem.nuk e di sa gjat por jam i sigurt qe do jesh edhe per kte nat..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Pse Zemrat vuajne atehere Kur duhen shume ?   24.09.10 9:26

nuk thash qe nuk ekzistojne :D

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
elenita
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009
Age : 30
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: Pse Zemrat vuajne atehere Kur duhen shume ?   29.09.10 2:46

e kam thon nje her, zemrat vuajn se skan pun tjeter!!!!

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Femer mos qaj kot, se tualeti yt vlen me shume se ai idjot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 27
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Pse Zemrat vuajne atehere Kur duhen shume ?   29.09.10 4:22

e ke gabim moter nuk eshte ashtu ar mezben shume pune jo nje ajo urren do punon qe te te mbaj ty te gjalle..zemra ben gjithcka..Smile

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


http://wWw.al-forums.com


Kudo qe te jem,ne zemer do te kem.nuk e di sa gjat por jam i sigurt qe do jesh edhe per kte nat..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
elenita
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009
Age : 30
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: Pse Zemrat vuajne atehere Kur duhen shume ?   29.09.10 10:22

qe bon gjithcka e di un, po me sa duket nuk i del gjithckaja...do me bo me shum dhe per kete arsye dashuron dhe vuan si qeni merzit
un pershembull, kam bo i marveshje me zemren time, do i jap ca te doj me henger me pi do e coj ku te doj, e vetmja gje qe s'duhet te boj eshte te dashurohet me njeri se aty i kemi punet keq ;)
me mir se kshu ska ku te shkoj buzqesh

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Femer mos qaj kot, se tualeti yt vlen me shume se ai idjot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: po hiqe qafe cfar pret   29.09.10 21:59

elenita shkruajti:
YouGoDe shkruajti:
nuk besoj se eshte ajo sepse nuk eshte vetem zemra jote qe ka vuajtur por te gjithe ata qe kan dashuru me te vertet kan vuajtur merzit

zemra ime nuk po vunte se donte dike, po vunte se donte me heq qafe njonin se esdhte kokrra e katnarit dhe i cop debili!!


po hiqe qafe cfar pret akoma mendohesh pfff lol grusht2

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 27
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Pse Zemrat vuajne atehere Kur duhen shume ?   30.09.10 11:21

elenita shkruajti:
qe bon gjithcka e di un, po me sa duket nuk i del gjithckaja...do me bo me shum dhe per kete arsye dashuron dhe vuan si qeni merzit
un pershembull, kam bo i marveshje me zemren time, do i jap ca te doj me henger me pi do e coj ku te doj, e vetmja gje qe s'duhet te boj eshte te dashurohet me njeri se aty i kemi punet keq ;)
me mir se kshu ska ku te shkoj buzqesh

kete marrevshje kam bere edhe une me zemren time por ce do qe skomandohet dhe do vij dita qe me dike do dashurohet..merzit merzit

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


http://wWw.al-forums.com


Kudo qe te jem,ne zemer do te kem.nuk e di sa gjat por jam i sigurt qe do jesh edhe per kte nat..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
elenita
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009
Age : 30
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: Pse Zemrat vuajne atehere Kur duhen shume ?   30.09.10 21:51kete marrevshje kam bere edhe une me zemren time por ce do qe skomandohet dhe do vij dita qe me dike do dashurohet..merzit merzit [/quote]


shtttttttttt re mos na sjell ters kot!!!

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Femer mos qaj kot, se tualeti yt vlen me shume se ai idjot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 27
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Pse Zemrat vuajne atehere Kur duhen shume ?   05.10.10 12:34

Ok Ok ..SmileSmile

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


http://wWw.al-forums.com


Kudo qe te jem,ne zemer do te kem.nuk e di sa gjat por jam i sigurt qe do jesh edhe per kte nat..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pse Zemrat vuajne atehere Kur duhen shume ?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pse Zemrat vuajne atehere Kur duhen shume ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Tema Shoqerore :: Dashuria Seksi dhe pasion-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblog