Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Gishtėrinjtė, sa mė tė gjatė, aq mė tė mirė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Gishtėrinjtė, sa mė tė gjatė, aq mė tė mirė    21.04.11 19:32

Gishtėrinjtė, sa mė tė gjatė, aq mė tė mirė
Meshkujt tė cilėve gishti i unazės u ėshtė mė i gjatė se gishti
tregues, janė posaēėrisht joshės pėr femrat, kanė treguar rezultatet e
njė studimi tė ri.
Pėrpjesėtimi ndėrmjet gishtave ėshtė i
lidhur me pėlleshmėri dhe seksualitet, domethėnė me hormonet seksuale,
kanė treguar kėshtu tashmė hulumtimet e mėhershme. Ndėrkaq gishti i
unazės mė i gjatė se gishti tregues te meshkujt tregon nė shfaqjen e
testosteroneve nė mitėr, gjė qė mund tė rezultojė me joshje tė theksuar.
Nėse pyesni se pėrse meshkujt me gishtin mė tė gjatė tė unazės janė
mė joshės pėr femrat? Pėrgjigjja fshihet nė simetrinė e fytyrės sė tyre e
cila, pėr shkak tė shfaqjes sė testosteroneve nė mitėr, ėshtė mė e
theksuar sesa te meshkujt me gisht tė unazės mė tė vogėl, shpjegon dr.
Camille Ferdenzi nga Universiteti i Gjenevės.
Attachments: Image 1

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Gishtėrinjtė, sa mė tė gjatė, aq mė tė mirė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: LifeStyle-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a blog