Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 E kaluara thėrret Canėn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: E kaluara thėrret Canėn   23.04.11 2:08

E kaluara thėrret Canėn
Numri i pretendentėve pėr Lorik Canėn sa vjen e rritet. Skuadra e
fundit qė i ėshtė shtuar listės sė ekipeve qė konkurrojnė pėr shėrbimet e
mesfushorit shqiptar ėshtė PSG.


Parizienėt janė skuadra qė e ka promovuar kuqeziun nė futbollin e
madh, ndėrsa aty ai ka luajtur si profesionist nga viti 2002 deri mė
2005 (ndėrsa ka kaluar edhe dy vjet nė ekipin e tė rinjve), duke mbajtur
edhe shiritin e kapitenit.


Mbėshtetėsit parizienė vazhdojnė ta admirojnė pėr lojėn dhe shpirtin
e tij tė sakrificės. por blerja e shqiptarit nga PSG-ja nuk do tė jetė
aspak e thjeshtė duke pasur parasysh konkurrencėn e Lacio nė Serinė A
italiane, Shalke, Hamburg e Shtutgart nė Bundesligėn gjermane dhe
Totenhem, Everton e Fulhem nė Premier League-n angleze.


E gjithė kjo situatė, kalon nė favor tė Gallatasarait, qė do tė kėrkojė tė shesė Lorikun te blerėsi mė i shtrenjtė.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
E kaluara thėrret Canėn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Sport :: Lajme Sportive-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblog.com