Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Mourinho: Ky do tė jetė “skandali Bernabeu”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Mourinho: Ky do tė jetė “skandali Bernabeu”    28.04.11 5:06


Jose Mourinho ėshtė i zhgėnjyer nga paraqitja e arbitrit nė
ndeshjen e mbrėmshme gjysmėfinale tė Ligės sė Kampionėve, qė e pa
Barcelonėn tė krijojė njė avantazh tė dukshėm (2-0) qė nė ndeshjen e
parė.
“Nuk i kam thėnė asgjė arbitrit, vetėm kam qeshur dhe
kam bėrė gaz. Nėse do tė them ēfarė mendoj, karriera ime do tė
pėrfundonte tash”.
“Vetėm kam njė pyetje: Pse? Pse Ovrebo [arbitri i ndeshjes Chelsea -
Barcelona nė gjysmėfinalen e vitit 2007], Busacca [nė ndeshjen Barcelona
- Arsenal kėtė vit], Stark [nė kėtė ndeshje]? Nė secilėn gjysmėfinale
ndodh e njėjta. Ne flasim pėr njė ekip fantastik. Pse Chelsea nuk shkoi
nė finale? Pse Inter duhej tė shpėtohej nga njė mrekulli?”.
“Kur ishim 0-0 duhej tė inkuadronim Kaka pėr Lass [para
pėrjashtimit]. Nuk e di nėse fuqia e [presidentit tė Federatės
Spanjolle] Angel Villar nė Uefa, ose Unicefit, por nuk e kuptoj”.
“Guardiola ėshtė njė trajner fantastik, por ai e fitoi Ligėn e
Kampionėve, qė do tė mė turpėronte mua, me skandalin nė Stamford Bridge.
Kėtė vit, nėse ai e fiton, do tė jetė skandali Bernabeu”, ka thėnė
Mourinho pas disfatės sė mbrėmshme.
Rasti i kartonit tė kuq tė Pepe (video):

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
kejla
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 831
Registration date : 09/09/2010
Age : 33
Location : shteti albania qyteti me i miri nga veriu

MesazhTitulli: Re: Mourinho: Ky do tė jetė “skandali Bernabeu”    01.05.11 21:04

flm yougode je 1 qe ke vene kete video ku po ta shihni me vemendje Pepe i shkreti se prek fare ate .......................dhe papritur futbollisti Dani Alves na kthehet ne nje balerin fantastik kur na paraqet nje piruete thuajse perfekte ,
sincerisht qe Barcelona eshte klub i madh , realisht ndeshjen me interin ku flitet me siper nuk e kam pare por kam pare ndeshjen me Arsenalin ku doli me karton te kuq Van Persie pse nuk degjoji bilbilin e gjyqtarit ,,,,,,opala u prishen ekujlibrat ne fushe Barcelona kualifikohet
Pepe del me karton te kuq ,,,,,,,,,,,,,,,ekujlibrat prishen ( per mendimin tim Pepe eshte 1 nder mbrojtesit me te mire ne bote ) dhe barcelona fiton

po nuk luajti kunder 10 lojtareve Barcelona e ka keq punen .

dhe mos nisni te me rreshtoni cilesite e barcelones sepse me besoni i di te gjitha jo per gje po nje qe e urren ia di te mirat edhe te keqijat ndryshe nga ai qe do ku i sheh me te mirat..........nejse fakti eshte fakt Barcelona ka shume shanse qe te kaloje ne finale ...........por do e zhduke Manchester United ( kete mendoj une )

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


................Se lumi me i vogel ne fund
diku ne det shkon e prehet.......................

Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Re: Mourinho: Ky do tė jetė “skandali Bernabeu”    02.05.11 21:27

Mir qe ja dike te mirat e barces, jo per gje por barca luan futbollin me te mire sot per sot Smile

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
kejla
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 831
Registration date : 09/09/2010
Age : 33
Location : shteti albania qyteti me i miri nga veriu

MesazhTitulli: Re: Mourinho: Ky do tė jetė “skandali Bernabeu”    03.05.11 1:43

eh nga halli :P

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


................Se lumi me i vogel ne fund
diku ne det shkon e prehet.......................

Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Re: Mourinho: Ky do tė jetė “skandali Bernabeu”    08.05.11 4:33

Me vjen keq per ty kejla her tjeter behu me barcen :P

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
kejla
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 831
Registration date : 09/09/2010
Age : 33
Location : shteti albania qyteti me i miri nga veriu

MesazhTitulli: Re: Mourinho: Ky do tė jetė “skandali Bernabeu”    08.05.11 8:10

asnjehere

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


................Se lumi me i vogel ne fund
diku ne det shkon e prehet.......................

Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Re: Mourinho: Ky do tė jetė “skandali Bernabeu”    11.05.11 11:04

ja se do behesh ne filane me barcen :P

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Mourinho: Ky do tė jetė “skandali Bernabeu”    

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Mourinho: Ky do tė jetė “skandali Bernabeu”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Sport :: Lajme Sportive-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | www.sosblog.com