Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 7 shenja qė tregojnė se ai dėshiron seks

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: 7 shenja qė tregojnė se ai dėshiron seks   18.05.11 6:21

Shumica e meshkujve nuk turpėrohen qė femrės tia
bėjnė me dije se janė tė gatshėm pėr aksion, por mė shumnė i nxeh ata
kur partnerja inicion seks.


Shumica
e meshkujve nuk turpėrohen qė femrės tia bėjnė me dije se janė tė
gatshėm pėr aksion, por mė shumnė i nxeh ata kur partnerja inicion
seks.

Pra, YllPress.com ju sjell 7 shenjat qė tė mėsohuni tė lexoni sinjalet
me tė cilat do tė dini nėse ėshtė i disponuar pėr seks, para se ai vetė
tė jetė i vetėdijshėm pėr kėtė!

1. ‘Fiton “ereksion me sy’

Bebėzat e syrit i zgjerohen ashtu qė pjesa e zezė e syrit dukshėm rriten qė ndosh kur ndien eksitim seksual.

2. Ai vė gishtėrinjtė nė sythet e rripit tė pantallonave

Nė kėtė mėnyrė, ua bėn u tėrheqė vėmendjen pėr bigėzimin tuaj dhe paralajmėron qė tė filloni tė mendoni pėr penis e tij.

3. Shpesh e prek hundėn
7 shenja qė tregojnė se ai dėshiron seks


Pėrveē nėse nuk ėshtė i ftohur, ky mund tė jetė njė sinjal pėr seks,
sepse shkencėtarėt zbuluan kohėt e fundit se nervat nė hundėn e
mashkullit janė tė lidhur me indet e rekcionit.

4. Zėri i tij ėshtė shumė mė i thellė se zakonisht

Njė studim i kryer vitin e kaluar ka dėshmuar se meshkujt e ulin tonin e zėrit kur ata janė tė ngazėllyer.

5. Ju pėrkthej mbi supe

Kjo ėshtė shpesh simulim koshekuent qė tregon se dėshiron kontakt intim me ju.

6. Ju pėrqafon ashtu qė duart i vė nė pjesėn e poshtme tė shpinės

Nė qoftė se i mban duart saktė pas prapanicės tuaj me siguri vetėm pėr atė dėshiron tė arrijnė.

7. E kafshon buzėn e poshtme

Meshkujt qė e bėjnė kėtė derisa flasim me ju me siguri imagjinojnė se si bėni seks.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
7 shenja qė tregojnė se ai dėshiron seks
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Zonė e lirė + 18 :: Libido & Eros-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | www.sosblog.com