Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Elvana Gjata: Dua tė martohem, por karriera ėshtė parėsore

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Elvana Gjata: Dua tė martohem, por karriera ėshtė parėsore   25.05.11 21:28

Kėngėtarja Elvana Gjata, edhe pse ėshtė munduar me ēdo kusht tė
mbajė larg thashethemeve jetėn e saj private, sėrish ka qenė nė qendėr
tė vėmendjes sė shtypit rozė. Dihet, kur je i famshėm do “shijosh” dy
anė tė medaljes, ndaj kėtij parimi nuk i ka shpėtuar dot as kėngėtarja
seksi Elvana Gjata. “Pėr atė qė ndodh nė jetėn time, nuk mė pėlqen tė
flas. Dua qė tė paktėn kėtė pjesė ta kem timen. Jam ndier shpesh herė
keq nga lajme qė kanė pasur tė bėjnė kryesisht me jetėn time private,
pasi kam qenė shumė e rezervuar pėr kėtė pjesė, ndėrsa nga mediat
abuzohet mė shumė sesa duhet”, ėshtė shprehur Elvana gjatė njė emisioni
televiziv, ndėrsa ka shtuar: “Sot i marr mė me sportivitet kėto
thashetheme”.

Kėngėtarja hermetike e hitit “A ke ti zemėr”, vitin e kaluar u
pėrfol shumė pėr lidhjen e saj disavjeēare me Rogertin, madje u shkrua
se Elvana ishte ndarė prej tij. Megjithatė, edhe mė parė ajo ishte
treguar shumė e kujdesshme nė daljet e saj publike, duke u shoqėruar
pėrherė ose me miq, tė afėrt apo kolegė, duke dashur ta mbajė lidhjen e
saj sa mė larg mediave dhe paparacėve. E pyetur nga moderatorja e
emisionit ku ishte ftuar nė njė prej ekraneve shqiptare, Elvana u
shpreh se pavarėsisht se nuk ka dėshirė tė flasė pėr atė qė po ndodh nė
jetėn e saj private, natyrisht qė pjesė e planeve tė saj ėshtė edhe
familja. “Edhe unė kam dėshirė tė martohem, tė kem fėmijė. Fėmijėt i
dua jashtėzakonisht shumė. Tė gjitha kėto do kenė kohėn e vet, pasi
tani unė jam e pėrkushtuar te karriera ime. Pėr momentin, primare ėshtė
karriera. Jam e re, kam kohė pėr kėtė pjesė”, – ėshtė shprehur
bukuroshja, duke theksuar se nuk lėkundet nga mendimet e saj. Ndėrkaq,
sa i takon muzikės, Elvana pritet tė nxjerrė nga dita nė ditė klipin mė
tė ri qė ajo kishte paralajmėruar se do tė dilte mė datėn 22 maj. “Kanė
ndodhur probleme tė ndryshme qė ky klip nuk ka dalė nė kohė, pasi i
kisha premtuar publikut qė do dilte shumė kohė mė parė. Por, punė ditėsh
ėshtė”, – ka thėnė Elvana, e cila ka kryer xhirime edhe nė Fierzė. Me
kėngėn e saj “Pa ty”, pjesėmarrėse nė “Top Fest 8”, Elvana Gjata ėshtė
njė ndėr pretendentet kryesore tė ēmimit tė madh qė do tė jepet mė 5
qershor. Gazeta STandard

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Elvana Gjata: Dua tė martohem, por karriera ėshtė parėsore
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Galeri? Ku ėshtė?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Vipat Shqiptar-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblog