Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Prezantohen mundėsit pėr investime nė mbeturina

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Prezantohen mundėsit pėr investime nė mbeturina    25.05.11 21:34Qeveria e Kosovės po bėn promovimin e pjesėmarrjes sė sektorit
privat nė Sektorin e Menaxhimit tė Mbeturinave nė Kosovė, pėr kėtė ka
caktuar Korporatėn Ndėrkombėtare Financiare (IFC), si kėshilltar
udhėheqės nė zhvillimin dhe zbatimin e Partneritetit Publik-Privat
(PPP).
IFC-ja do tė jep opsione pėr rehabilitimin dhe
operimin e katėr deponive ekzistuese tė vendosura nė Prishtinė, Gjilan,
Prizren dhe Podujevė, si dhe njė stacion transferimi nė Ferizaj.
Nė ketė tryezė, do tė prezantohen mundėsit pėr Partneritetin Publiko
Privat (PPP) dhe nė tė cilėn investitorėt potencial do tė kenė mundėsinė
qė nė njė fazė mė tė hershme tė shprehin para Qeverisė dhe
kėshilltarėve tė tyre idetė pėr aspektet kryesore teknike dhe komerciale
tė PPP-sė. /Telegrafi/

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Prezantohen mundėsit pėr investime nė mbeturina
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Shkencat Ekzakte :: Ekonomi & Biznes-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblog