Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Tuna: Jam ndarė nga Rilindi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Tuna: Jam ndarė nga Rilindi   03.06.11 20:48

Dhe arsyet e kėsaj ndarje thuhet se janė tė
tilla sa pakkush mund t’i parashikonte – kėngėtarja ka joshje pėr
femrat. Tuna edhe pas martesės e kishte tė vėshtirė t’u rezistojė
shikimeve dhe provokimeve tė vazhdueshme me persona tė tė njėjtit seks.

Zmadho fotografinė

Altuna Sejdiu - Tuna pėrfundimisht ėshtė ndarė nga bashkėshorti i saj, Rilind Reka.

Kėngėtarja shkupjane dhe Rilindi Reka tashmė kanė ecur rrugėve tė ndara
dhe kėtė lajm e ka konfirmuar edhe vetė Tuna duke i hedhur poshtė
spekulimet pėr prirjet e saj biseksuale.

Disa media kanė shkrur se Tuna ka prirje pėr gjininė e njejt dhe se ky
ėshtė shkaku qė cifti ėshtė ndarė, mirėpo e vėrtėt ėshtė tjetėr sipas
Tunės.

Kėngėtarja e njohur nė njė bisedė telefonike me emisionin Pizzicato nė
Alsat-M i ka hedhur poshtė kėto spekulime duke konfirmuar ndarjen me
Rilind Rekėn, mirėpo pėr arsye krejtsishtė tjera tė cilat pėr momentin
nuk ka dashur ti bėj publike dhe nė asnjė mėnyrė se ajo ka prirje
bisexuale.


“Ėshtė e vertetė qė jam ndarė, por kjo gje dua tė pėrfundoje me kaq, ky
eshte prononcimi im i parė dhe i fundit pėr kėtė ngjarje. Nuk dua tė
komentoj me teper dhe as me pak te jap detaje dhe arsye pėr ndarjen. Se
nga kush joshem une, kėtė e dinė mė mire publiku pasi ka shume vite qė
jam nė skenė dhe kėtė gjė e kam deshmuar”, deklaroi Tuna duke lėnė tė
nunkuptohet se ajo deri me tash ka pasur disa lidhje me meshkuj e
asnjėher me femra.

Tuna nė kėtė emision ka sqaruar se ėshtė duke shkuar ne Lozane per te
promovuar albumin e 2Po2, ndėrsa njoftoi se sė shpejti do te del ne
qarkullim edhe videoklipi me i ri i kėngės "Dysheme".

Zmadho fotografinė
Tuna ndahet nga Rilindi

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Tuna: Jam ndarė nga Rilindi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Thashetheme-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblog