Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Ēiljeta Xhilaga Pse mė pėlqejnė meshkujt me muskuj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Ēiljeta Xhilaga Pse mė pėlqejnė meshkujt me muskuj   03.06.11 20:53

Njė rrėfim pa kushte, i lirshėm dhe me nota
reale, tė asaj qė ajo ka bėrė pėr tė qenė aty ku ėshtė sot. Nė fakt, ajo
ėshtė njė zonjushė qė mendon ndryshe pėr jetėn, qė ėshtė mė e vendosur
dhe e sigurt nė synimet qė i ka vėnė vetes. Por, gjithashtu ėshtė njė
femėr, e cila me maturi ėndėrron martesėn, familjen e pse jo, katėr
fėmijė dhe njė jetė tė shėndoshė nė krah tė njeriut ideal.

Zmadho fotografinė

Kush ėshtė Ēili... Bukuroshja seksi qė po pėrjeton dashurinė e dytė tė
madhe tė jetės sė saj dhe ėndėrron tė martohet brenda dy vjetėsh. Jeta e
saj nė vėshtrimin e zilepsur tė meshkujve dhe xhelozisė sė femrave,
shumė e tėrhequr nga meshkujt e bukur dhe me muskuj...

Takimi me tė u bė nė njė vend emblematik, ish-Blloku, aty ku dikur
shumėkush ‘ndalohej’ tė hidhte njė gjysmė hapi. Por sot lokalet dhe
baret janė mbushur me tė rinj, adrenalina “high” e tė cilėve, sė bashku
me tingujt ‘R&B’ qė nxjerrin altoparlantėt, e bėn edhe mė tė
zhurmshėm ambientin.

Nė njėrin prej tyre, diēka i vėshtirė pėr t’u kapėrcyer pėr shkak tė
tavolinave qė kishin gllabėruar dhe trotuarin e kėmbėsorėve, arrij tė
shquaj lehtė fytyrėn e saj, e mandej dhe qėndrimin karakteristik. Ishte
krejt e vetme, duke mė pritur nė tryezėn ovale tė barit.

Nė bisedėn paraprake qė kishim bėrė nėpėrmjet telefonit portativ, nė njė
kohė disi tė kufizuar, kishim pėrcaktuar njė bisedė disi ndryshe, larg
shkarkimit tė njė “love story” a sentenca tangjente mbi artin e tė
kėnduarit nė pėrgjithėsi.

Mund tė jetė shumė seksi pėr kėdo mashkull, por ajo qė u regjistrua nė
mendjen time gjatė kohės sė intervistės, ishte pjekuria, atė qė ajo e
transmetoi krejt lirshėm, ashtu siē mund tė kėndojė edhe nė skenė.
Pėrmes detajeve, ku bėn publike marrėdhėnien me veten, politikėn,
liderin e preferuar, ndjenjėn dashurore qė e ka ‘pushtuar’ deri nė
raportin e saj me Zotin, ajo vjen krejt ndryshe.

Njė rrėfim pa kushte, i lirshėm dhe me nota reale, tė asaj qė ajo ka
bėrė pėr tė qenė aty ku ėshtė sot. Nė fakt, ajo ėshtė njė zonjushė qė
mendon ndryshe pėr jetėn, qė ėshtė mė e vendosur dhe e sigurt nė synimet
qė i ka vėnė vetes. Por, gjithashtu ėshtė njė femėr, e cila me maturi
ėndėrron martesėn, familjen e pse jo, katėr fėmijė dhe njė jetė tė
shėndoshė nė krah tė njeriut ideal.

Dhe kėshtu ajo shpėrfaqet si njė vajzė e lirshme e pa komplekse, qė
jepet pėr shoqėrinė dhe miqtė e zemrės, e qė nuk kursen asgjė nė emėr tė
dashurisė dhe jetės. Ėshtė ‘rebelja’ qė nuk trembet para vėshtirėsive
dhe sakrifikon pa kurrfarė kompromisi qė ėndrrat t’i kthejė nė realitet.


Ēiltėrsia qė e shoqėron mund tė jetė njė nga dobėsitė e saj, por qė pėr
26-vjeēaren artiste, qė nesėr pretendon tė jetė njė politikane e zonja,
ndoshta mundet tė jetė njė nga armėt qė do ta udhėheqė nė kėtė fushė. Sa
u takon ndjenjave, duket se ka mbėrritur nė stacionin final.

Shumė shpejt pritet tė bashkohet me Princin e saj tė Kaltėr, pėr tė
cilin, ndonėse larg, nuk rresht sė udhėtuari me linjat ajrore pėr tė
qenė pranė tij. Njė marrėdhėnie ende e re, por qė i ka rrėmbyer zemrėn
Ēiljetės.

Aleksandri, djali 29-vjeēar nga Tirana qė jeton nė Angli, ka bėrė qė
kėngėtarja joshėse tė zhvendoset ēdo dy-tri javė atje pėr tė qenė vetėm
me tė. Kjo marrėdhėnie e re u bė publike vetėm pas tri javėsh njohjeje
mes ēiftit. Kėngėtarja ‘rrezikoi’ nė emėr tė dashurisė duke bėrė njė
tatuazh tė madh nė anėn e djathtė me inicialet e emrit “princit”
Aleksandėr, ALX, dhe njė dedikim “have a baby by me” (tė kesh fėmijė me
mua).

Jo njė kėrkesė e drejtpėrdrejtė nga ana e Ēiljetės, edhe pse ajo i ka
pikė tė dobėt fėmijėt, por njė dedikim pėr kėngėn e tyre tė preferuar me
tė njėjtin titull tė “Fifty Cent”. Duke parė dhe intensitetin e kėtij
raporti, mundet qė Ēiljeta tė zhvendoset pėrgjithmonė nė Angli, plane tė
cilat pritet tė marrin njė tjetėr udhė pėr dy tė rinjtė... lidhjen
pėrjetė.

Ēiljeta, ju dashuroni shpesh apo keni zemėr tė madhe?

Unė jam natyrė e dashur me tė gjithė njerėzit qė mė rrethojnė, me
shoqėrinė... jo vetėm nė lidhje me dashurinė. Mė pėlqen tė dashuroj
shumė. Dashuria mė bėn tė kem motiv nė jetė. Nuk ėshtė se dashuroj
shpesh. Njeriu njė ose dy herė nė jetė mund tė pėrjetojė ndjesinė reale,
atė tė vėrtetėn. Unė e kam provuar njė herė. Ndoshta kjo ėshtė dashuria
e dytė qė po jetoj dhe ėshtė akoma mė e madhe se ajo e para.

Mendoj se duke u rritur, fiton njė pjekuri qė tė ndihmon dhe tė lejon
t’i mirėmenaxhosh jo vetėm ndjenjat, por tė vėsh nė ekuilibrat e duhur
ēdo gjė qė tė rrethon. Andaj besoj se njė njeri dashurinė e vėrtetė e
kupton nė njė moshė tė pjekur. Aspak nė njė moshė 19 apo 20 vjeē, sa ē’e
kam pėrjetuar unė lidhjen e parė. Ajo qė po pėrjetoj me Aleksandrin
uroj tė jetė dashuria e vėrtetė....

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Ēiljeta Xhilaga Pse mė pėlqejnė meshkujt me muskuj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: LifeStyle :: Intervista-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblog