Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Anoreksia apo droga

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Anoreksia apo droga   03.06.11 20:55

Pamja prej skeleti e Angelina-s ka tmerruar tė
gjithė gjatė Festivalit tė Filmit nė Kanė, por revista “Star” shkruan se
arsyeja pėr kėtė ėshtė droga ose anoreksia.

Zmadho fotografinė

Nė revistėn amerikane shkruan se "Angelina Jolie ka rėnė nė vetėm 45
kilogramė dhe si shkak i kėsaj potencojnė drogėn ose ndonjė sėmundje.

Pamja prej skeleti e Angelina-s ka tmerruar tė gjithė gjatė Festivalit
tė Filmit nė Kanė, por revista “Star” shkruan se arsyeja pėr kėtė ėshtė
droga ose anoreksia.

“Angelina ėshtė bėrė aq shumė thatanike, sa Brad-i mendon se i nevojitet
ndihma e mjekut”, ka deklaruar njė burim dhe ka shtuar se Bradi e ka
lutur Angelina-n qė ta pranojė ndihmėn e mjekut.Zmadho fotografinė
Angelina Joli dhe Bret Pit

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Anoreksia apo droga
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: LifeStyle-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog