Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Diaz: Jetoj jetėn si mė pėlqen e jo si tė gjithve me fėmijė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 37
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Diaz: Jetoj jetėn si mė pėlqen e jo si tė gjithve me fėmijė   04.06.11 23:47

Aktorja 38-vjeēare tha pėr revistėn
‘Cosmopolitan’ se sekreti i formės sė saj ėshtė ushqimi i shėndetshėm:
“Bėj shumė stėrvitje dhe ndihem mirė, por fillova tė isha nė formė kur
hoqa dorė nga ushqimi i fast-food-it.

Zmadho fotografinė


Cameron Diaz thekson se me kalimin e kohės ajo po bėhet gjithmonė e mė e
bukur dhe duke parė kėto foto, kjo gjė vėrtetohet plotėsisht.

Aktorja 38-vjeēare tha pėr revistėn ‘Cosmopolitan’ se sekreti i formės
sė saj ėshtė ushqimi i shėndetshėm: “Bėj shumė stėrvitje dhe ndihem
mirė, por fillova tė isha nė formė kur hoqa dorė nga ushqimi i
fast-food-it.

Gjithashtu Diaz shprehet se kurrė nuk ka dashur tė martohet: “Martesa
nuk ėshtė e rėndėsishme pėr mua. Nuk dua tė kem fėmijė vetėm sepse duhet
tė kesh fėmijė nė jetė. Kjo gjė nuk ka kuptim pėr mua.”Zmadho fotografinė
Cameron Diaz

Zmadho fotografinė
Cameron Diaz

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Diaz: Jetoj jetėn si mė pėlqen e jo si tė gjithve me fėmijė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs