Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Ne shitje videoja sexy e Lopez

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 37
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Ne shitje videoja sexy e Lopez   04.06.11 23:47

Bėhet fjalė pėr njė video tė xhiruar nė vitin 1997, kur cifti Lopez-Noa, tė sapomartuar nė atė kohė, ishin pėr muaj mjalti.

Sipas faqes gossip, TMZ filmimi pėrmban “skena tė nxehta” ku tregohet Jennifer Lopez krejtėsisht lakuriq.


Zmadho fotografinė

Ajo qė Jennifer Lopez po i druhej prej vitesh duket se ndodhi: njė
filmim ku shfaqet kėngėtarja dhe aktorja e suksesshme nė momente “mjaft
intime” ka dalė nė shitje nga ish-bashkėshorti i saj, Ojani Noa.

Bėhet fjalė pėr njė video tė xhiruar nė vitin 1997, kur cifti Lopez-Noa, tė sapomartuar nė atė kohė, ishin pėr muaj mjalti.

Sipas faqes gossip, TMZ filmimi pėrmban “skena tė nxehta” ku tregohet Jennifer Lopez krejtėsisht lakuriq.

Ndėrkohė, gjykata lejoi publikimin e xhirimit. Nė fakt, Noa videon e ia
ka shitur sė dashurės sė tij tė tanishme Klaudia Vaskez, ndėrsa gjykata i
ka lejuar asaj qė ta shesė dhe distribuojė xhirimin pornografik.

Kėngėtarja dhe aktorja tentoi disa muaj mė para tė parandalojė bėrjen
publike tė kėtyre imazheve, por njė gjykatė nė Los Angeles e hodhi
poshtė kėrkesėn e saj duke i dhėnė dritėn jeshile publikimit tė videos.

Gjithnjė sipas TMZ, disa faqe pornografike janė duke konkuruar me
njėra-tjetrėn pėr blerjen e filmimit dhe cmimi qė diskutohet ėshtė diku
tek 40 mijė dollarė.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Ne shitje videoja sexy e Lopez
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs