Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Papa Benedikti pritet nga vajza sexy nė Zagreb

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 37
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Papa Benedikti pritet nga vajza sexy nė Zagreb   04.06.11 23:48

Papa ka dashur qė moti ta shoh Kroacinė, njė
shtet me 89.8 % tė popullatės katolike, qė t’i bashkohet BE-sė, ndėrsa
vizita e tij nė Zagreb shihet si njė shtytje e madhe pėr pėrpjekjet e
qeverisė kroate.

Zmadho fotografinė

Papa Benedikti XVI ka aritur sot nė Kroaci pėr njė vizitė dyditore.
Benedikt i ka pėrkrahur qė njė kohė tė gjatė pėrpjepjet e Kroacisė pėr
anėtarėsim nė Bashkimin Evropian.

Papa ka dashur qė moti ta shoh Kroacinė, njė shtet me 89.8 % tė
popullatės katolike, qė t’i bashkohet BE-sė, ndėrsa vizita e tij nė
Zagreb shihet si njė shtytje e madhe pėr pėrpjekjet e qeverisė kroate.

Vatikani ėshtė njė nga shtetet e para qė e ka njohur pavarėsinė e
Kroacisė nė vitin 1991. Pas meshės tė sė dielės, Papa Benedikti XVI do
tė lutet para varrit tė Kardinalit Alojzije Stepinac, Kryepeshkopi i
Kroacisė gjatė Luftės sė Dytė Botėrore, tė cilin Papa Gjon Pali e kishte
beatifikuar gjatė udhėtimit tė tij nė vitin 1998.

Beatifikimi i tij ka qenė kontraverz pasi shumė serbė dhe ēifutė e kanė akuzuar se i ka simpatizuar nazistėt.

E bukura e pritjes sė Papa Benediktit XVI nė Zagreb ka qenė numri i
madhė i njerzive dhe vecanarishtė femrat e bukur me jeanse tė ngushta tė
cilat kishin edhe tė shkruar nė shpinėn e tyre emrin e Papės.
YllPress.com ju sjell fotot e kolegve kroat. Zmadho fotografinė
Papa Benedikti pritet nga vajza sexy nė Zagreb

Zmadho fotografinė
Papa Benedikti pritet nga vajza sexy nė Zagreb

Zmadho fotografinė
Papa Benedikti pritet nga vajza sexy nė Zagreb

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Papa Benedikti pritet nga vajza sexy nė Zagreb
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com