Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 universal.lovelyforum.net

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ALDO ISAJNumri i postimeve : 1
Registration date : 08/06/2011

MesazhTitulli: universal.lovelyforum.net   08.06.11 11:59

universal.lovelyforum.net eshte nje forum i ri i dizenjuar dhe krijuar nga un aldo isaj ju ftoj ti hidhni nje sy nese e pelqeni mund te
beheni antare te tij forumi permban muzike programe filma 2011 per shkarkim azhornohet cdo dite me muziken me te re trailarat me te fundt te filmave dhe azhornimi i lajmeve ju mirpresim Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Re: universal.lovelyforum.net   08.06.11 23:21

Aldo e pashe forumin tend po shume rremuj e ke ber fotot beji me te vogla rregulloje me mire:)

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
universal.lovelyforum.net
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Bota e Kompjuterit :: Webmasterat Shqiptar dhe faqet shqiptare online.-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | Society and Culture | Beauty, Celebrities, Fashion | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblog