Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Anxhela shokon, pa tė brendshme poshtė fustanit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 37
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Anxhela shokon, pa tė brendshme poshtė fustanit   09.06.11 0:06

Supermodelja shqiptare Anxhela Martini, e cila prej pak vitesh jeton nė
SHBA ka lėnė tė gjithė me gojė hapur. Ajo shfaqet me njė fustan vjollcė
qė mė shumė i linte pjesė tė trupit jashtė sesa i mbulonte, gjatė “Cfda
Fashion Awards”. Poshtė fustanit mund tė shikoje cdo gjė sepse ajo as
tė brendshme nuk kishte veshur. Fotot janė publikuar nė revistėn
prestigjioze italiane “GQ Italia”. Modejla shqipare, e cila pas ndarjes
nga kėngėrari Kanye West, lidhet sėrish me njė tjetėr kėngėtar, Craig
David, me tė cilin ka kryer dhe njė set fotogafish me veshje tė
brendshme.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Anxhela shokon, pa tė brendshme poshtė fustanit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog