Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Netėt e nxehta tė mbretit tė Suedisė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Netėt e nxehta tė mbretit tė Suedisė   09.06.11 0:11

Netėt e nxehta tė mbretit tė Suedisė
09/06/2011 11:10


Zbulimet pėr stilin e jetės tė mbretit Karl Gustav tė Suedisė vazhdojnė
tė dalin ēdo ditė e mė shumė. Gazetat suedeze bėjnė tė ditur detaje tė
reja: mbreti, nė kėto vitet e fundit, shkonte nė disa qendra klandestine
kumari nė Stokholm pėr tė luajtur bixhoz.

Nė njė rast pati
njė kontroll nga policia, por pasi u konstatua prania Madhėrisė sė tij,
policėt u tėrhoqėn pa bėrė asnjė denoncim dhe arrestim.

Telashet e mbretit filluan nė nėntor 2010, kur nė libraritė suedeze, u
shfaq njė biografi e paautorizuar e sovranit: Carl XVI Gustav – Den
motvillige monarken (Karl Gustavi, mbreti ngurrues).

Libri i shkruar nga tre gazetarė ishte njė bombė e vėrtetė. Nėpėrmjet
kėrkimeve tė zgjatura dy vjet, autorėt zbulojnė se Karl Gustavi
menjėherė pasi kishte njohur, nė 1972, mbretėreshėn aktuale Silvia
filloi tė organizonte “festa tė egra”.

Kėto festa mė drita tė kuqe, qė kanė zgjatur pėr tė paktėn dy
dhjetėvjeēarė, kishin si protagonistė mbretin, njė grup tė ngushtė
miqsh tė tij dhe dhjetra modele tė reja dhe aktore qė nuk kalonin 20-21
vjeē.

Ndėrkohė mbretėresha, pėrballė tradhėtive tė bashkėshortit, ka marrė
njė masė paraprake: pak ditė mė parė ėshtė prezantuar nė njė ceremoni
publike pa unazėn e martesės. Gazetat suedeze theksojnė se tregimet mbi
Karlin nuk kanė mbaruar.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Netėt e nxehta tė mbretit tė Suedisė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: LifeStyle-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblog