Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Zbulohen fotot e Rozana Radit nudo

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 37
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Zbulohen fotot e Rozana Radit nudo   11.06.11 18:50

Zbulohen fotot e Rozana Radit nudoKėngėtarja bėn plazh pothuajse nudo dhe lojėra erotike me miqtė e saj
Vera e kaluar ka qenė disi e veēantė pėr kėngėtaren Rozana Radi.
Stinės sė nxehtė i parapriu njė eksperiencė e pazakontė pėr njė
personazh tė njohur siē ishte kyēja pėr disa javė tek “VIP shpija”, njė
reality show qė organizohet nė Prishtinė. Nuk e kemi ende tė qartė se sa
po u shėrben kjo eksperiencė personazheve tė njohur, por Rozana nė
intervista tė ndryshme ėshtė shprehur se i ka shijuar ato momente, duke
arritur tė prekė edhe finalen, por jo fitoren ama. Mė pas kanė vijuar
koncertet e verės dhe pėrgatitja pėr “Kėnga Magjike”, ku siē dihet ajo
performoi nė duet me Ramazan Krasniqin, por para kėtyre planeve
artistike, siē edhe ajo vetė bėri me dije nė media, Rozi vendosi t’i
dhurojė vetes njė gjoks tė ri, operacion qė e realizoi nė Maqedoni.
Kemi humbur ndonjė moment interesant nga kjo periudhė pėr tė cilėn po
flasim apo na i ka treguar tė gjitha? Duket se vajzat e ekranit janė
gati tė ndajnė shumėēka me mediat, por momentet e pushimit me miqtė ama
duan t’i mbajnė vetėm pėr vete. Me sa duket, edhe kjo pjesė zor tė
mbetet private, pėr aq kohė sa lexuesit kanė shumė interes tė dinė se
ēfarė bėjnė ata, ku pushojnė, si dhe me kė. Kur janė nė plazhet e
Shqipėrisė, pak vėshtirė t’u shpėtojnė paparacėve tanė, por ne ia kemi
gjetur anėn t’ju tregojmė edhe pushimet e tyre jashtė kufijve, ku ata
ndihen mė tė lirshėm, duke ju sjellė disa imazhe tė nxehta tė Rozit
gjatė pushimeve tė saj tė vjetshme nė Turqi, ku kėngėtarja duket se ia
ka kaluar shumė bukur nė shoqėrinė e disa fytyrave tė njohura tė botės
sė kėngės, por edhe tė disa tė tjerėve qė janė anonimė. Rozi nė atė kohė
po shijonte gjoksin e ri dhe aq entuziaste ishte pėr kėtė ndryshim
fizik, sa nuk i ka rezistuar dot pozimeve nė topless, foto kėto tė
realizuara nga miqtė e saj. Nė fotot e siguruara nga njėri prej miqve tė
Rozit me tė cilin ajo kaloi pushimet vjet, duket qartė qė Rozana ėshtė
kujdesur qė plazhin pothuajse nudo ta bėjė natėn, madje ka hyrė edhe nė
det, duke u fotografuar pėr qejfin e saj nė ato momente. Falė kėtyre
fotove, vajzat qė kanė ndėrmend tė bėjnė njė gjoks tė ri si Rozi, mund
tė krijojnė njė ide tė qartė se si ėshtė ai dhe mė pas tė vendosin edhe
ato pėr kėtė hap disi kurajoz, por qė tė tundon jo pak. Nga fotot e
shumta qė ne disponojmė, vendosėm tė publikojmė vetėm disa prej tyre, ku
natyrisht qėllimi ynė ishte t’ju tregonim Rozin ashtu siē nuk e keni
parė mė pare, duke mos dashur tė identifikojmė tė tjerė miq tė saj qė
janė gjithashtu mjaft tė njohur. Por, nga atmosfera qė pėrcillet prej
fotove, duket se ata me njėri- tjetrin janė shumė, por shumė tė afėrt
dhe intimė.
Fotot e Rozit qė u komentuan ende pa dalė
Fotot e Rozana Radit, tė cilat po i publikojmė sot, nė fakt ka disa
kohė qė i disponojmė. Zgjedhja qė bėmė pėr t’i publikuar pikėrisht tani,
ishte thjesht pėr faktin sepse menduam se ky ėshtė momenti i
pėrshtashėm, meqė jemi nė stinėn e nxehtė dhe kėto foto i pėrshtaten
kėtij momenti. Ka pasur komente sikur kėto foto janė thjesht montazhe,
pa i parė ende. Cilido qė ka dyshime pėr kėtė fakt, ėshtė i lirė tė vijė
nė redaksinė tonė dhe t’i verifikojė ato. Ne i kemi kontrolluar me anė
tė specialistėve tanė tė dizajnit dhe jemi mė se tė bindur pėr
autenticitetin e tyre.
Rreth njė vit mė parė, kur ne publikuam disa foto qė krijuan mjaft
zhurmė mediatike, personazhet e fotove thanė nėpėr intervista se fotot
janė montazhe, gjė qė nuk ishte e vėrtetė, por kėta persona nuk erdhėn
asnjėherė tė kėrkonin fotot nė redaksi pėr t’i verifikuar ato, sepse e
dinin qė ishin tė vėrteta, madje as ndonjė gazetar qė publikoi
intervistat e tyre pėrgėnjeshtruese nuk e mori mundimin tė na pyesė.
Nėse edhe pas publikimit tė fotove tė Rozit do ketė ende komente tė
tipit se fotot nuk janė origjinale, ne do tė jemi tė detyruar t’ju
bindim duke publikuar edhe njė set tjetėr fotografish, ku do na duhet mė
pas tė zbulojmė edhe miqtė e tjerė tė Rozit, gjė qė nė fakt nuk do
dėshironim ta bėnim pėr arsye etike, sepse kėshtu e kemi gjykuar si tė
drejtė. Shpresojmė nė mirėkuptimin tuaj!


wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 37
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Re: Zbulohen fotot e Rozana Radit nudo   12.06.11 3:53

Rozana Radi krejtėsisht nudo, publikohen fotografitėFotografi
nudo tė kėngėtares Rozana Radi janė bėrė publike sot nė faqet rozė tė
shtypit. Sipas medias, kėngėtarja i ka realizuar fotografitė verėn e
vitit tė kaluar gjatė sezonit veror.
Prej fotove bien nė sy format e gjoksit tė Rozana Radit pėr tė cilin ajo
ka pranuar se ka kryer njė operacion plastik disa muaj mė parė.
Gjatė kohės qėjanė realizuar fotot nė fjalė njoftohet se Rozana Radi ka
qenė nė shoqėrinė e disa miqve tė saj. Fotot jane bere publike sot ne
faqet roze te gazetes "Panorama” qe botohet ne Tirane.
Rozana Radi

Attachments: Image 1

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Zbulohen fotot e Rozana Radit nudo
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Vipat Shqiptar-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog